Forum Witam wszystkich serdecznie



13 odpowiedzi | Ostatni wpis

Luis, błąd er52 to nic strasznego. Zamoczyły się pod  naczyniem takie wystające bolczyki. Wystarczy wyłączyć TM z gniazdka, przetrzeć spirytusem do sucha te właśnie wystające bolczyki i wytrzeć do sucha dno obudowy gdzie "wchodzi" naczynie. Potem włączyc do gniazdka i powinno działać. Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Witaj na pokładzie Załogi TM Smile

Szymek


Love Witaj Luis :)  Czy Twój TM już działa ?? Pozdrawiam serdecznie Love


Witaj luis84 nie wiem czy Ci pomoge bo ja nie miałam nigdy takiego przypadku ale z tego co słyszałam to w różnych awariach jak wychodzi jakiś problem to należy TM zresetować tz. odłączyć go całkowicie z prądu (wyjąć wtyczkę z gniazdka)i poczekać trochę a potem ponownie włączyć,spróbuj,nie masz nic do stracenia a może pomoże,pozdrawiam:)

 

 


Witam mam problem wyskakuje  mi komunikat er 52 i nic nie moge zrobic  na swoim tm31

 


luis84 wrote:

witam jestem nowa na forum i szukam przepisów na świąteczne dania.

Wpisz w wyszukiwaniu na przykład: wielkanocne i pojawią się przepisy, które możesz wykorzystać Smile

Warto też przejrzeć dział z Wypiekami, gdzie jest mazurek

Wesołych Świąt

Pozdrawiam Mixi


Poszukaj tutaj na przepisowni, w odpowiednich działach tematycznych. Jest wiele przepisów na ciasta, babki, ciasteczka, dania z mięsa, ryb itp. Jestem przekonana, że coś znajdziesz dla siebie. Teraz już niestey za późno, ale można było w sklepie kupić książeczkę "Thermomix na wielkanoc".  Co Cię konkretnie interesuje?

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


witam jestem nowa na forum i szukam przepisów na świąteczne dania.


Korzystaj z książki "rRadość gotowania", którą otrzymałeś w komplecie z thermomixem. Jest świetna i pozwala szybko "opanować " sztuki kulinarne. To na początek. Potem kolejne świetnie napisane książki np. "Tak lubię gotować" i inne. We wszystkich  jest coś nowego i wspaniałego, szczególnie tych ostatnich (od dwóch lat) , grubych wydaniach. Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Cześć Smile

Mam nadzieje, że znajdziesz sporo przepisów na tej stronie. Thermomix na pewno ułatwi Ci życie  :)  a synkowi osłodzi Cooking  7  

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


Witam serdecznie....

kamusia


Jestem nowym użytkownikiem tego urządzenia. Zaczynam troche pichcić z obowiązku i zaczyna mi to sprawiać coraz wiekszą przyjemność. Mam 7 -letniego syna, który nie może mleka,białka, orzechów, ryby .Kontakt z tymi produktami kończy się dusznościami a potem sterydami. Chciałbym coś w naszym menu wprowadzić urozmaicenie. Zatem będę się przyglądał i uczył od Was

Arci