Forum Witam wszystkich fanów tego cuda .



17 odpowiedzi | Ostatni wpis

Hej, kliknij w wybrany profil i następnie kliknij różowy przycisk Dodaj znajomego Smile

 

Pozdrawiam Mixi


wiecie co mam taki mały problem niewiem jak mam kogoś dać do znajomych

 


Witaj Broniu :D cieszymy się, że do nas dołączyłaś :D zaglądaj, gotuj i dziel się z nami przepisami :D :D :D :D pozdrawiam serdecznie :D :D :D :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Witaj Broniu Party Party Party Fajnie, ze dolaczylas do nas Bigsmile Bigsmile Bigsmile   Mam nadzieje, ze Przepisownia Cie "wciagnie" i bedziesz tu czesto zagladac Bigsmile Wink Wink . Milego weekendu Bigsmile Bigsmile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Bigsmile Witaj Broniu! Będzie Ci tutaj z nami wesoło. Powiedz , co to jest ten dzień karbia? Dla kogo te bułki i chlebki? Coś nowego, nie słyszałam, oświeć nas!

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


ja też jestem tu nowa na tym forum ale maszyne mam od roku i staram sie jak mam chwile to robic  w niej ostatnio na dzień karbia robiłam 60 bułek 3 chleby grachamki sok z pietruszki pomidorowy i suruwke z buraka na surowo

 


jak masz kiążki to czytaj i rub jak tam pisze a napewno ci sie uda


Witaj Anetko, dobrze że do nas trafiłaś  Smile Gratuluję Ci pierwszych potraw wykonanych przy pomocy TM. Ale przede wszystkim gratuluję Ci rodzinki   Love  i zwierzyńca  Smile  

Pozdrawiam serdecznie, Ela

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


dziękuję za miłe powitanie  :D

na razie próbuję się tu odnaleźć ,ale łatwo nie jest  Wink

na razie na moim koncie tylko deserki dla małej ,zupa pieczarkowa kremowa ,chleb też dziś piekłam .

pozdrawiam Aneta i spółka Bigsmile


Wow Bigsmile :bigsmile:  Tròjka... jest co robic Bigsmile :bigsmile:  Witaj, adres wlasciwy Wink ;)  Dziewczyny juz wytlumaczyly wszystko, wiec nie bede powtarzac :)  Fajnie jest na Przepisowni Bigsmile :bigsmile:  Przepisòw moc, dla duzych i malych, dla "dietujacych" i nie, dla "miesozercòw" i nie, dla lakomczuchòw, jak ja , np. Bigsmile   Korzystaj, pytaj, gotuj i nim sie obejrzysz, bedziesz nam podawac wlasne przepisy :)  Serdecznie pozdrawiam Bigsmile Bigsmile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Mieszkam w Markach pod Warszawą ,wię pewnie z przedstawicielem nie było by problemu  :D ,ale ja już kiedyś miałam prezentację w domu .

Moja wtedy koleżanka pryjeżdżała do mnie z całym sprzętem i pokazywała co i jak .Jednak to było parę ładnych lat temu i niewiele pamiętam .Na pewno piłam sok z pieruszki i jadłam bułki  Wink

Niestety z tą koleżanką nie mam już kontaktu. Aw

Teraz o mnie .Matka wariatka z 3 cudownych dzieci w totalnie różnym wieku  Bigsmile

Klaudia lat 16 ,Kubuś lat 10 i Karolinka 5 miesięcy..

Mój zwierzyniec to żółw stepowy,królik (baranek) miniaturka,hodowla ryb tropikalnych (tropheusy ikola i tanganikodusy ,3 psy w tym owczarek belgijski i 2 Golden Retrievery i na koniec największe zwierzę czyli moja ukochana klacz angloarabka Orgia  Bigsmile Tongue

Na co dzień jestem dogoterapeutą ,ale aktualnie siedzę jeszcze w domu ,bo Karolinka tego potrzebuje . W zasadzie już od piątku wracam do pracy .Szefowa mi z dzieckiem posiedzi w biurze ,a ja z dzieciakami poszaleję na sali w tym czasie  Tongue

To tyle w telegraficznym skrócie.Więcej o nas na moim blogu 

http://moje-aniolki.bloog.pl/


Witaj :D oj dobrze trafiłaś i myślę, że doskonale sobie poradzisz z TM :D tutaj znajdziesz wszystko od porad do przepisów a także luźnych pogaduszek :D zawsze służymy poradą i jak trzeba dobrym słowem Bigsmile zostań z nami a napewno nie bedziesz żałowała :D

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego kucharzenia z TM Bigsmile

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


  Smile Witaj "szalona mamuśka i posiadaczka domowego zwierzyńca" ( cyt. As) Cieszę się że dołączyla do nas Miłośniczka TM z poczuciem humoru Smile :D Anetko odwagi dasz radę i będziesz szaleć w kuchni. Napisz nam coś o dzieciach i domowym zwierzyńcu. Smile Pozdrawiam serdecznie Cooking  1


Smile Anetko, spróbuj poszukac w swojej okolicy przedstawiciela handlowego, lub może zna tę osobę Twoja teściowa. Umów u siebie spotkanie (prezentację) , zaproś znajomych , a dowiesz sie od Przedstawiciela wiele ciekawych porad. Możesz też  zdobyc w ten sposób nową książkę. Warto spróbować.

Oczywiście, tutaj też odpowiemy na każde Twoje pytanie, a Mixi na bieżąco śledzi wszystkie wpisy i służy radą .

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Na pewno pomożemy i witamy w naszej Thermomixowej rodzinie Smile

Pozdrawiam Mixi


Jestem mama szalonej trójki dzieci ,więc TM koniecznie potrzebny.

Jakiś czas temu kupiła go teściowa ,ale nawet z opakowania go nie wyjęła.

Odkopałam owe cudo i zamierzam go nagminnie używać .

potrzebuję Waszej pomocy ,by ogarnąć w miarę szybko możliwości TM.

pozdrawiam Aneta