Forum Witam Wszystkich użytkowników TM


Edytowane przez: bumelka na 29.06.2012 - 11:45

9 odpowiedzi | Ostatni wpis

Jak miło,że tyle osób miało ochotę się przywitać.Już mi się tu podoba.Zapewne będę tu bywać regularnie.Pozdrawiam Party


Witamy Party Party Party   Im nas wiecej, tym lepiej, weselej Love Love Wink Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Smile


Bardzo trafna decyzja. Tutaj trzeba być, czytać, pisać, podawać swoje rady i przepisy. Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


I ja witam, jestem tu nowa. TM mam od kilku miesięcy i od tylu podczytuję przepisownię. Teraz postanowiłam dołączyc:)


Witamy Party Party Party :party:  Znajdziesz tu wszystko...,  przepisy, porady, konkursy, radosci i smutki, swietnych kucharzy, kumpli do pogadania... wszystko;) Wink Wink Wink Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Pozdrawiamy i witamy na forum i w Przepisowni Smile

Pozdrawiam Mixi


Posiadaczką TM jestem już ...10 lat  Tongue  ale kilka dni temu wymieniłam model 21 na 31 i jestem oczywiście zadowolona.Do thermomixa nikt mnie nie musiał namawiać ale zastanawiałam się czy jest sens go wymieniać.I doszłam do wniosku,że to była dobra decyzja.TM 31 jest pod wieloma względami lepszy w użyciu...ale o tym Wszyscy posiadacze tego modelu wiedzą.Mam nadzieję,że znajdę tu wiele interesujących pomysłów i inspiracji do własnych potraw.Pozdrawiam Wszystkich serdecznie  Smile