Forum Witam Wszystkich Serdecznie



10 odpowiedzi | Ostatni wpis

Cześć Veronicab71:) :,i dzięki za miłe słowa,Nauka idzie owocnie i pysznie,ha,ha. Party

pozdrawiam Monika


Cooking  1 Witaj Moniko Smile a ja skorzystam z Twojego przepisu na oszukane gołąbki i zupę majerankowo- czosnkową :D Bigsmile Pozdrawiam serdecznie i czekam na przepisy :D Bigsmile Party Love


Witaj Monika, już dodałam Twoje przepisy do wypróbowania:)  chętnie bym skorzystała z przepisu na chleb z kaszą gryczaną jeżeli możesz wstawić Cooking  1   Dziękuję i pozdrawiam 


Dzięki za serdeczne przywitanie.Częśc przepisów z warsztatów włożyłam pod moje przepisy/i tutaj pytanie czy tak moge robić/Został jeszcze przepis na:

chleb z kaszą gryczaną,sernik z pianką czekoladową,ciasteczka cebulowe,lody śmietankowe,oszukane gołąbki,sałatka warstwowa z tuńczyka i zupa majerankowo czosnkowa.   A może je doskonale znacie i nie ma sensu ich dodawać?Mam nadzieję że i wy podzielicie się ze mną przepisami z warsztatów:) Cooking  7

pozdrawiam Monika


Witaj Moniko w naszym zakręconym towarzystwie miłośników Termisia  :D Pozdrawiam serdecznie Smile  Czekamy na przepisy  Smile

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Witaj Moniko Bigsmile   Jak idzie nauka ? Na pomoc wszelka mozesz zawsze tu liczyc Bigsmile :bigsmile:  Przepisy i ja bym z checia zobaczyla Bigsmile :bigsmile:  Milej zabawy z TM Party Party Party   Pozdrawiam serdecznie Bigsmile Bigsmile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Witamy serdecznie i czekamy na przepisy :D


czekamy na przepisy Smile

Pozdrawiam Mixi


Witam Mam na imię Monika.Thermomix kupiłam pod koniec grudnia.Ucze się na nim gotować.Narazie jestem zachwycona.Byłam na warsztatach w Krakowie,jeśli chcecie mogę podać przepisy na dania które tam były robione.PYCHOTKA.Mam nadzieję że moge liczyć na wasze wsparcie i pomoc.pozdrawiam Monika Cooking  7 Smile

pozdrawiam Monika