Forum Serdecznie pozdrawiam wszystkich miłośników "Termomixowaczy"



32 odpowiedzi | Ostatni wpis

Brawo brawo Wita cieszę się ,że już  termiksujesz Bigsmile bo ja jak zostałam posiadaczką TM to bałam się do niego podejść Bigsmile :bigsmile:  przez 2 tygodnie :D Bigsmile ,ale kiedy nabrałam odwagi to wiem że nic nie zepsuję a gotowanie to wielka przyjemność i radość oraz oszczędność czasu.Wita życzę Ci inspiracji w kuchni Bigsmile Love


Super Vita. Widzisz jakie masz teraz w domku cudo, zeby tylko Ci teraz czasu starczyło na kulinarne szaleństwa :D gotuj, gotuj to wielka przyjemność i naprwde duże ułatwienie w kuchni :D pozdrawiam :D :D :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Smile Pierwsze "danie" Pasta jejeczna. Na obiad Roladki nadziewane serem i pieczarkami. Pozniej soczek kubus. Wczoraj rano bułki pszenne i najlepsze to sernik Rosa. Jestem w szoku, sernik już zjedzony był pysznyyyyy!! To moj mały sukces bo jeszcze NIGDY sernik mi się nie udał. Po ostatniej próbie ok 1 rok temu zrezygnowała całkowicie z pieczenia. A tu Thermo-cud!!! Sernik sie udał i to po mistrzowsku!!!!!!!!! Love    Zaraz piekę bułeczki na niedzielnę sniadanko i robię paste z łosoia. Póki co bazuje na dwóch ksiązkach- Radość Gotowania i Tak  Lubie Gotowac bo obie dostałam przy zakupie.


Witamy w naszym kolorowym i pachnącym gronie miłosniczek TM, Vita lepszej inwestycji nie mogłaś zrobić jak zakup TM. Czekamy na Twoje wrażenia i kulinarne przygody, odwiedzaj nas często :D :D :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Witamy, witamy... Cieszymy się razem z Tobą, Vita  Smile Ciekawe, co zrobisz pierwsze?

Napisz nam o swoich pierwszych doświadczeniach, wrażeniach...

Pozdrawiam serdecznie

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Super8) Cool 8)  Cieszymy sie razem z Toba Bigsmile Bigsmile Party Party Party Party . Napisz nam pòzniej , jak poszlo, jak smakowalo i co Ty sama myslisz o naszym super TM:) Smile . Czekamy;) Wink ;)  Dobrej zabawy Party Party Party

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Witaj Szczęściarko i dołącz do nas  na Forum. Zapraszamy! Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Ha!! mam to cudo moje wreszcie Love :love:  Własnie planuje menu na cały weekend Wink


Dzięki za wyrazy uznania. Najlepsze sa lekko ciepłe. Mój mąż je pochłania!:)

Ale na tym nie koniec. Jutro pracuję w biurze, ale w sobotę dzialam znowu w kuchni! Cooking  7

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Bigsmile :love:Veroniko Gabrysia spisała się na medal  Bigsmile przepis na bułeczki wraz ze zdjęciem już jest  Party Love


Czekamy na buleczki, kochanie Bigsmile Bigsmile Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Dziś właśnie to zrobię. To będą szwedzkie bułeczki cynamonowe. Przepis napisany po angielsku przywiozła moja starsza wnuczka, która była miesiąc w Szwecji w dziecięcej wiosce organizowanej przez CSIV. Musiałam więc chwilę poczekać aż mi go rodzinka przetłumaczy na polski i dostosowac do TM. myslę, że warto spróbować. Czekam więc na opinie. Bigsmile  P.S. To miała być odpowiedź dla Eli, ale nie wiem czemu zniknął mi jej cytat. Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Vita, gratulujemy, trafna decyzja Bigsmile :bigsmile:  Witaj w naszym gronie Party Party Party Party Party

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Jasne Bigsmile Bigsmile . Jak tylko bede mogla, zrobie wypad do Polski:) :)  W tym roku nie dam rady, ale na przyszly;) Wink Wink ;) 

Mixi, Ty nie masz wymòwki, jestes szefem, musisz byc obecna;) ;)  I my wszystkie Bigsmile Bigsmile Party Party Party Love !!!!!!!!!!!!!!

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Love Love Love fajnie by było się spotkać tak jak na " warsztatach" i wymienić swoje doświadczenia Bigsmile :bigsmile:dzięki WAM kochane Miłośniczki nabrałam odwgi do Thermomixa Bigsmile Bigsmile Love


Witam się i ja! Wink

Od jutra od godziny 17 będę włascicielka Thermomixa!!! Szykuje się do zakupu już oj 6 miesięcy i w końcu sie udało!!! Już się nie mogę doczekać aż zacznę szaleństwa w kuchni!! Smile Smile Smile Cooking  1


Popieram :D z chęcią się z Wami spotkam jak tylko będę miała taka możliwość :D :D :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


veronicab71 wrote:

A kiedys zorganizujemy spotkanie i sie poznamy osobiscie Party Party Party Love Love :love:  I bedziemy gadac, i gotowac, i jesc;) Wink Wink

Veroniko, jak tylko przyjedziesz do Polski, to  ogłoś to na Forum i wyznacz  dzień i dogodne miejsce na spotkanie. Byłoby to fajne poznać się osobiście ! Love

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Mam nadzieję, że też będę miała możliwość się z Wami spotkać :)

Pozdrawiam Mixi


A kiedys zorganizujemy spotkanie i sie poznamy osobiscie Party Party Party Love Love :love:  I bedziemy gadac, i gotowac, i jesc;) Wink Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Ja też witam i dziekuję :D jestem i będę z Wami :D pozdrawiam :D Ela ma rację, zamieszczajcie dziewczyny przepisy naprawde warto :D :D :D i bądzcie z nami jak tylko macie chwilkę, mówię Wam z nami jest super Wink Bigsmile Love

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Czekamy  Smile  mam nadzieję Gabrysiu, że weźmiesz udział w konkursie, więc wymyślaj szybko, zamieść przepis ze zdjęciem i może... coś wygrasz?

Pozdrawiam serdecznie

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Ale się robi fajnie na naszejprzepisowni. Ciesze się, że jest nas na forum coraz więcej. Dzięki Veroniczko za miłe słowa. Ostatnio nie mam czasu na puplikacje przepisów, ale cos wkrótce wymyślę. Cooking  7

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


  Party   Witaj Party Cieszę się że będę mogła korzystać z twoich przepisów Love Cooking  1 Ja jeszcze nie mam własnego przepisu,narazie korzystam z bardziej doświadczonych FORUMOWNICZEK Party :love:  i dużo się nauczyłam. Cooking  1 POZDRAWIAM Party Love


To ja podam adres, Gabrysiu i mi przeslesz;) Wink Wink Zartuje:) Smile . Sobie tez namaluj, tez Ci sie nalezy Bigsmile Bigsmile Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Tak jest, Szef zawsze czuwa i pomaga jak mamuśka! Bigsmile Ale też nasze kochane  forumowiczki i miłośniczki TM są zawsze gotowe nieść radę! Eli, Veronice i Magi należą się thermomixowe medale! Może ktoś wymyśli? Ja namaluję.;)

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Szef zawsze pomoże Smile

Pozdrawiam Mixi


Witamy , witamy:) Smile Smile :)  Zawsze cieszymy sie, gdy dolaczaja nowi czlonkowie Party Party Party Party Party   Pewnie juz zorientowalas sie, jak dziala Przepisownia Bigsmile Bigsmile Bigsmile . Jestesmy wszyscy do dyspozycji i czekamy na Twoje przepisy Love Love Love :love:  Jesli chodzi o wazniejsze sprawy, musisz zwròcic sie do "szefa Mixi", stanie na glowie a pomoze;) Wink Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Z chęcią będę czytać i pisać na forum kiedy mi tylko czas nato pozwoli, ale napewno będę też pytać o coś praktycznego, i to jest superowe.

 


Witaj kolejna Miłośniczko  Love   Smile   Smile  

To prawda, że przygotowywanie wszystkiego w TM sprawia ogromną radochę i wciąga tak, że kuchnia jest miejscem radosnego tworzenia. Chyba każda twórczość trochę męczy i pochłania czas (Gabi może powiedzieć coś na ten temat Wink  ) , ale za to efekty tej twórczości są wspaniałą nagrodą dla twórcy i całej rodziny   Smile

Pozdrawiamy i zapraszamy do częstego zaglądania, dzielenia się swoimi przepisami i ocenami przepisów innych miłośniczek   :D

Cooking  1

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Szczęśliwym użytkownikiem Termomixa jestem od kwietnia. Gdy przychodzi sobota, niedziela potrafię cały dzień przesiedzieć w kuchni i przygotowywać smakołyki i wymyślam co by tu jeszcze w tym Termimixie przygotować. Przyznam szczerze, że po całym takim dniu jestem trochę zmęczona i trochę zła, że zamiast siedzieć na dworze to ja siedzę w kuchni, ale z drugiej strony przygotowywanie smakowitości tak pysznych i tak szybko sprawia mi NIESAMOWITĄ RADOCHĘ Bigsmile Cooking  7 Pozdrowionka.