Forum Prośba do nowych użytkowników



14 odpowiedzi | Ostatni wpis

iękuję Smile

ALicja


Witaj ja zimą robię z mrożonych liści pietruszki Bigsmile

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


oooo, udało się! Jeszce raz Wszystkich pozdrawiam i ciesze że tu jestem Smile

 

ALicja


nawet nie potrafię włożyć jeszcze zdjęcia Smile

 

ALicja


Dzień dobry, nie bardzo jeszcze potrafie poruszać się po tej stronie i nie wiem czy w dobrym miejscu zadaje pytanie, ale ... spróbuję.

Robiłam ostatnio napój z pietruszki. Jest pycha. A moje pytanie jest takie: czy można taki napój zrobić z mrożonej pietruszki?

pozdrawiam, nowa użytkowniczka tego cuda, Alicja

ALicja


Talula brzmi bardzo ładnie Smile

Pozdrawiam Mixi


Talulo szanuję Twoją decyzję ,ale dalej twierdzę ,że imiona można podać chociażby w podpisie .Masz ładne imię i kilka imienniczek Twoich już jest u nas Życzę miłego dnia

Ja też rzadko dodaję prywatne zdjęcia .Tu się z Tobą zgadzam ale po samym imieniu trudno będzie dojść kto jest kto

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Haniu to nie ważne czy FB czy Przepisownia - google znajdzie nas wszędzie. Wystarczy, że wpiszesz swoje imię i nazwisko w wyszukiwarce....

Jestem Monika, miło mi Was poznać, ale formalnie pozostanę Talulą


Love Przychylam się do prośby Hanii Love czasami nie wiem jak mam się zwracać do mężczyzny, czy kobiety Smile

Pozdrawiam serdecznie Grażyna ze Szczecina Love


Wierzę Wam i nie mam zamiaru naciskać ale przepisownia to nie FB i tu wybór należy do Wa Bigsmile s

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


W internecie lepiej być anonimowym albo przynajmniej używać nicka. Wierz mi Haniu, że to po prostu dla naszego bezpieczeństwa. Teraz pracodawcy przeglądają fb, fora i inne, czytają o czym piszemy, co lubimy. Nie pokazuję zdjęć dzieci, nie podaję swojego imienia czy miasta w którym mieszkam. Do internetu nawet mam oddzielnego maila. Wolę być tylko "talulą" i niech tak zostanie.Co innego jak forum jest zamknięte, bez dostępu dla niezweryfikowanych. 


Oj, nie o to chodzi, że wstydzę się imienia. Ja od niemal dziecka używam nick'a Misha i tak się podpisuję... ale zdjęcie jest przecież moje :D

 

pozdrawiam, serdecznie Wink


Kochani bardzo proszę nie bójcie się swoich imion .Naprawdę uwierzcie ,że  łatwiej napisać witam Ciebie Haniu niż kawko ,filiżanko lub po nazwisku .Jesteśmy tu jak rodzina i jak rodzina powinniśmy móc się do siebie zwracać :D

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.