Forum Plastelina gotować zaczyna :)



5 odpowiedzi | Ostatni wpis

                          Witaj wśród Nas ! smileys

Mam nadzieję,że już wkrótce będziesz się cieszyć swoimTM5 smileys

Życzę dużo radości z użytkowania "cuda techniki" smileys

         Pozdrawiam serdecznie smileys

 


Witaj plastelina,

bardzo miło nam Ciebie powitać na Przepisowni. Cieszymy się, że dołączyłaś do grona użytkowników Thermomixa.

Gdy już otrzymasz swój Thermomix®, zachęcamy Cię do odkrywania i przygotowywania przepisów zarówno z książki podstawowej dołączonej do Twojego urządzenia, jak i tych zawartych na platformie z przepisami Mój Thermomix w postaci kolekcji.

Bezpośrednio na Przepisowni znajdziesz skategoryzowany zbiór ciekawych przepisów, a także ogromną inspirację do przygotowywania potraw oraz fachowe porady.

Gdybyś potrzebowała pomocnej dłoni, wyślij wiadomość bezpośrednio do Mixi lub Przepisów Thermomix®, bądź zapytaj forumowiczów o radę tworząc wątek w interesującym Ciebie obszarze forum.

Zapraszamy Cię również do subskrypcji newslettera: tutaj, każdego miesiąca uzupełnisz swoją bazę o nowe przepisy. Jeśli jesteś zarejestrowana na Facebooku, polecamy polubić nasz profil Thermomix Polska, na którym komunikujemy nowości, wskazówki i ciekawostki ze świata Thermomix®.

Plastelino, poinformuj nas, gdy tylko Thermomix będzie już w Twoich rękach.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Witaj wsód nas Plastelino Bigsmile

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witam serdecznie.

Nie mam jeszcze Thermomixu w kuchni bo czekam na niego, aż do mnie przyjedzie (mają deficyt w magazynach), ale już zbieram inspiracje i w sumie nie mogę zdecydować co pierwsze przygotuję w tym cudzie techniki Wink

Mam nadzieję że nie pomyliłam się i po 5 latach zwlekania dobrze zainwestowałam 5tyś złotych Smile

Całuski dla wszystkich i do miłego Smile