Forum Kalendarz 2015



8 odpowiedzi | Ostatni wpis

Dziękuje za piękny kalendarz i 12 przepisów na ( napewo) pyszne torty Wink W tym roku myślę, że nazbiera się 12 okazji, żeby przepisy wypróbować. Torciki wydają się łatwe ale za razem wyglądające na wyszukane ;-) 

Zastanawiałam się czy toty nie będą z tzw górnej pułki z wyszukanymi składnikami i trudnym stopniem w przygotowaniu, ale nie na szczęscie nie - przy pomocy thermomixu powinne wyrobić się sprawnie i "złożyć" się łatwo. 

Jeżeli ktoś z Was będzie miał okazje wypróbować któryś z tortów dajcie znać - jak ja wypróbuje też złoże raport Wink

„Cokolwiek chcesz zrobić, o czymkolwiek marzysz - zacznij teraz! 


ania3330607 wrote:

Torty? Super uwielbiam piec torty dla bliskich, a najlepsze w tortach jest dekorowanie Smile

oj chciałoby sie wygrać taki kalendarz Smile Moze gwiazdka 24-tego przyniesie :-) 

ps. Moze gwiazdka przyniesie dla wszystkich uzytkownikow thermonixu Smile pomarzyć dobra rzecz Smile

Oprócz naszego konkursu, na pewno jeszcze będą okazje kalendarzowe - warto czasami zerknąć na Facebooka Smile

Pozdrawiam Mixi


ElaK wrote:

W kalendarzu na 2015 rok są przepisy tortów Smile A to z okazji 20-lecia TM w Polsce! 

Kalendarz widziałam i napewno zrobię kilka tortów (okazji w ciągu roku mamy wiele ), które zrobiły na mnie największe wrażenie. Pozdrawiam, Ela

Elu,

które zrobiły na Tobie największe wrażenie? Smile

Pozdrawiam Mixi


Torty? Super uwielbiam piec torty dla bliskich, a najlepsze w tortach jest dekorowanie Smile

oj chciałoby sie wygrać taki kalendarz Smile Moze gwiazdka 24-tego przyniesie :-) 

ps. Moze gwiazdka przyniesie dla wszystkich uzytkownikow thermonixu Smile pomarzyć dobra rzecz Smile

„Cokolwiek chcesz zrobić, o czymkolwiek marzysz - zacznij teraz! 


W kalendarzu na 2015 rok są przepisy tortów Smile A to z okazji 20-lecia TM w Polsce! 

Kalendarz widziałam i napewno zrobię kilka tortów (okazji w ciągu roku mamy wiele ), które zrobiły na mnie największe wrażenie. Pozdrawiam, Ela

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Niestety, przedstawiciele jeszcze nie wiedzą jaki będzie kalendarz na 2015  :(

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Czy ktoś wie może w jakiej tematyce będzie Kalendarz TM na 2015 rok?

w 2013 były przeróżne przepisy, w 2014 tylko muffiny w róznych typach... co szykuje się na Nowy Rok? Smile

przedstawiciele na pewno wiedzą Wink a może już ktoś taki ma?

M.