Forum :)



25 odpowiedzi | Ostatni wpis

Witaj Asiu Pozdrawia Agnieszka z Warszawy


Nikt nie wspomniał o takich spotkaniach.Zapytam koniecznie.Dzięki:)


Asiu - zapytaj swojego przedstawiciela o spotkania grupowe. Ja bardzo lubię chodzić na te "grupówki", bo są tematyczne, ostatnio jesienią były przetwory - super spotkanie.

 

Pozdr. Ala                   Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich


Love Asiu, byłam, ale było sporo osób ,siedzialam w drugim rzędzie Smile


Grazynko byłaś?:):) bo cos pytania niczym sherlock zadajesz:) w ktorym rzędzie siedzialaś?:)


Wiatam i Ja-Beata z pomorskiego

Służę pomocą ,w razie potrzeby


Love Witaj Asiu, jak było na warsztatach?? wybrałaś się sama ,czy z mężem ? :D Bigsmile Pozdrawiam Cooking  2 Cooking  10


Ja będę napewno:)

Wszystkim bardzo dziekuję za miłe powitanie:)

Póki co wertuje przepisy. Wczoraj zrobiłam żółty ser.Dla mnie ohyda:) ale mąż wcina i mlaska:)Czy ktoś zna przepis na twardy zólty ser ? Jutro poprobuję z chudego mleka i chdego twarogu bez masla,dodam ocet ktory podobno robi dziury::)


Love Asiu, postaram się wybrać na warsztaty Love


:D Asiu Witaj wśród zakręconych Thermomaniaków ! :D

            :) Pozdrawiam. Monika z Sosnowca :)


Witaj Asiu-Małgosia z Warmiński-mazurskiego Bigsmile


Teraz w czwartek na 18 idę:)


Love Asiu, w jakim terminie masz warsztaty ? Cieszę się że  Ty też jestes ze Szczecina ?  Pozdrawiam Love


NO więc zatem myślę ,że trzeba będzie sie spotkać:) Poki co otrzymalam zaproszenie na warsztaty w styczniu. Zamierzam iśc:)


Pozdr. Ala                   Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich


Grażyno:) też jestem ze Szczecina:)


Love Witaj Asiu  Love

Jeżeli masz jakiś problem, to śmiało pytaj :)  W miarę swoich możliwości, pomożemy Cooking  10

Pozdrawiam Grażyna ze Szczecina Love


Witaj na pokładzie TM Asiu Smile

Szymek


Witaj Asiu :) 

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


Owocowa Asia. Fajnie. Witam. 

Też jesteś bohaterem w swojej kuchni


Witaj Asiu w naszym gronie Hania z Łodzi

 

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Asia jestem:)


Witaj owocowa  Smile  Napisz jak masz na imię, to łatwiej będzie do Ciebie pisać  :D  Cieszę się, że TM Ci się podoba i lubisz go. O problemie odpowiem Ci na tym drugim wątku  Smile  Pozdrawiam, Ela z Mazowsza 

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Witam wszystkich Smile

OD 2 tyg posiadam cudeńko o wdzięcznej nazwie TM 31:)

Mam problem z kielichem-dno zmatowialo i jest mleczne w kolorze. Napisałam osobny post o tym problemie .Poza tym lubie to urządzonko:)