Forum Witam serdecznie



4 odpowiedzi | Ostatni wpis

Kochana więcej Ci zajmnie obieranie warzyw niż zrobienie surówki bo TM niestety nie obiera .Jest to cud maszyna ,ja wprawdzie mam TM 31 ale nie wyobrażam sobie ,że go nie mam Bigsmile

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witaj k-lavender,

bardzo nam miło, że zainteresowałaś się Thermomixem.

Jedną z głównych zalet urządzenia Thermomix TM5 jest oszczędność czasu (na przykład: zupę krem z cukinii, pomidorów, czy pieczarek można przygotowac już w 20-25 minut, lemoniada cytrynowa zajmuje jedynie 5 minut, kisiel powstaje w Thermomixie w 10 minut, a czas przygotowania własnego pieczywa wynosi zaledwie 5-10 minut, pozostaje je tylko umieścić w piekarniku i cierpliwie czekać na własny chleb lub bułki).

Thermomix TM5, to 12 urządzeń z funkcjami, które dają niezliczone możliwości kulinarne, które sprawiają, że można w Thermomixie przygotowywać praktycznie wszystkie potrawy.

 

Posiadanie Thermomixa, to prawdziwa przyjemność gotowania:

odkrywanie nowych przepisów (zawartych w książkach kucharskich dostępnych w sklepie internetowym, w tematycznych kolekcjach na platformie z przepisami Mój Thermomix, w comiesięcznym newsletterze: tutaj),

kontakt z innymi użytkownikami (za pośrednictwem forum Przepisowni),

mnóstwo inspiracji, dostarczanych na profilu Thermomix Polska na Facebooku.

 

Aby dokonać zakupu urządzenia, zapraszamy Cię do zamówienia prezentacji klikając tutaj, a następnie ustalenia dogodnego terminu prezentacji urządzenia. Wszelkie formalności oraz zakup dokonywany jest bezpośrednio z przedstawicielem Vorwerk Polska.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Witam. Jestem zainteresowana zakupem termomix Tm 5 i za bardzo nie orientuje się w jaki sposób załatwić formalności i czy ten model się sprawdzi osobie która w sumie ma mało czasu na gotowanie... Możecie pomóc?? Bo to nie jest mały wydatek..  Pozdrawiam i z góry dziękuję