Forum Witajcie



14 odpowiedzi | Ostatni wpis

Agnieszko witaj wśród zakręconych Thermomaniaków !

   Widzę,że się już rozkręciłaś kucharz

Życzę Ci dalszych sukcesów i dużo autorskich przepisów na które czekamy

          Pozdrawiam Monika smileys


Smile oj tak Agato wciągnął mnie TM


Witaj Agnieszko!

Widzę, że TM juz wciągnął Cię pozytywnie Smile

Miłego gotowania!!!

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


Dziękuję bardzo za miłe przyjęcie Smile . Muszę się pochwalić, że ostatnio zrobiłam na TM paszteciki z pieczarkami do barszczu ( robie już je od dziesięciu lat, ale I raz na TM) no i wyszły super - dałam przepis na przepisowni. Polecam je zrobić Smile


Witaj Agnieszko wśród zakręconych (pozytywnie) Bigsmile

Pozdr. Ala                   Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich


Witaj Smile

Miło się czyta takie informacje :D

Życzę dalszego zadowolenia z urządzenia i zapraszam do korzystania z przepisów zamieszczonych na Przepisowni Love

Pozdrawiam !

Mańka - najpiękniejsza z całej wsi Smile


Dziekuje bardzo


Aga mówisz i masz, podaję link na pyszne pierniczki Smile Pozdrawiam Party

http://www.przepisownia.pl/przepisy/pierniczki-na-choink%C4%99/438420


Zgadzam się z wami. Macie może wypróbowany przepis na dobre pierniczki


Dokładnie mam takie zdanie jak poprzedniczki - dzień bez TM to dzień stracony Wink Nie da się nie kochać tego urządzenia Love

Miłego gotowania z TM Smile


Witaj Agnieszko w naszym gronie tak to prawda co mówi Grażynka Cooking  1 ja za dzień stracony uważam taki w którym TM nie użyję :D

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witaj Agnieszko Smile Miłość do TM jest nieuleczalna i na wieki Wink Bigsmile Love

Pozdrawiam serdecznie Grażyna ze Szczecina Cooking  7


Smile Witam wszystkich jestem Agnieszka i parę dni temu zaczęłam przygodę z Termomix. Jestem zachwycona tym cudownym urządzeniem, codziennie go używamy z mężem i córeczką, robimy soki, pyzy, pasztet, zupy, warzywa i mięso. Ogromnie się cieszę, że go mam. Pozdrawiam