Forum Kupię książkę :)



10 odpowiedzi | Ostatni wpis

Dodatkowe książki można otrzymać w promocjach, wystarczy śledzić informacje na stronie głównej.

 

Pozdrawiam Mixi


Witam, to wszystko zależy od uczciwego przedstawiciela. Zasady są w naszej firmie proste, tak jak wcześniej pisałam, ale różni ludzie pracują -niestety. Natomiast są również pewne procedury, tzn. czas zamawiania i przesyłania danych książek z biura-siedziby z Wrocławia, też trochę trwa (około 1 miesiąca). Być może jednak dostanie Pani swoją nagrodę tylko w odpowiednim czasie. Smile

 


Zorganizowałam pokaz dostałam książkę i rownież pokaz zakończył się sprzedażą owszem Pani przedstawiciel kazała mi wybrać nagrodę- wybrałam książkę ktorej nigdy nie otrzymałam więc to chyba nie jest tak do końca pewne.


Witam, tylko po co kupować jak można "wypracować" Smile

 

beatastan wrote:

Witam,ksiązki można oczywiście kupić np. w naszym biurze na Saskiej Kępie albo ....

Za zorganizowanie prezentacji z 3 dodatkowymi parami, gospodarstwami- nie zależnie od wyniku- otrzymujecie Państwo 1 z 3 trzech do wyboru książkę.

Jeśli na takim spotkaniu ktoś zdecyduje się na zakup-  macie Państwo możliwość wyboru prezentu z katalogu prezentów min. książkę Smile

 


Ja na Allegro widziałam nasze książki , ale w cenach wyższych niż w naszym sklepie.  

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


kajus wrote:

Na alledrogo jest duzo ksiażek, i taniej niż w sklepie vorwerk`a

Przypominam, że zakup książek nalezących do Vorwerk z innych źródeł moze wiązać się z otrzymaniem produktu nie spełniającego wymagań klienta.

Nie przyjmujemy reklamacji związanych z takimi zakupami.

Pozdrawiam Mixi


Zapraszam do sklepu: http://shop.vorwerk.pl/thermomix/

Pozdrawiam Mixi


Witam,ksiązki można oczywiście kupić np. w naszym biurze na Saskiej Kępie albo ....

Za zorganizowanie prezentacji z 3 dodatkowymi parami, gospodarstwami- nie zależnie od wyniku- otrzymujecie Państwo 1 z 3 trzech do wyboru książkę.

Jeśli na takim spotkaniu ktoś zdecyduje się na zakup-  macie Państwo możliwość wyboru prezentu z katalogu prezentów min. książkę Smile

 


Hej :)Może ktoś chciałby sprzedać ksiązkę/ksiązki? :) Jeśli tak czekam na propozycje Smile