Forum Dobry i nieskomplikowany przepis na chleb



5 odpowiedzi | Ostatni wpis

Przepisy na chleb znajdziesz w zakładce chleby spróbuj mojego z barszczu Też tylko taki od 3lat jadamy .Pozdrawiam

 

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Pięknie dziękuję Smile

Też myślę o tym, żeby nie kupować, tylko piec sama. Wprawdzie bułeczki, które piekła Pani na prezentacji były pyszne, ale tylko w tym dniu. Kolejnego dnia nie były już takie dobre, ale też wolimy z mężem chlebek. Także pięknie dziękuję za przepis i z pewnością jutro spróbuję go upiec:)

Pozdrawiam bardzo gorąco.


Prosisz i masz: http://www.przepisownia.pl/chleby-bu%C5%82ki-przepisy/chlebek-z-ziemniak...

To mój wypróbowany przepis. Piekę go "na okrągło", nie kupuję w sklepie. jest wilgotny, mięciutki, długo świeży. Polecam. Cooking  1

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem początkującą forumowiczką, jednocześnie nowym użytkownikiem tego cudnego urządzenia. Używam TM5 od kilku dni i jestem nim zachwycona i nie wiem, dlaczego wcześniej o nim nic nie słyszałam. 

Zanim jednak zapragnęłam mieć to urządzenie czytałam posty, które tu zamieszczacie. Trafiłam kiedyś na post, w którym ktoś polecał początkującemu użytkownikowi jakieś proste przepisy na chlebki i dziś próbuję je odnaleźć i za nic w świecie nie umiem sobie przypomnieć, gdzie je widziałam. Może ktoś coś by mi podpowiedział? Byłabym wdzięczna.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Julka