Forum witam



10 odpowiedzi | Ostatni wpis

A proszę bardzo :D cieszę się, że z nami jesteś :D :D :D nie będziesz się tutaj nudzić Party

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Cooking  7   jakie miłe powitanie troszke pobuszowałam juz na forum i z pewnościa skorzystaw z wielu porad przepisów oraz waszych sugesti i spostrzezeń jestem ciekawa co ja tu nowego z wami odkryje .

 

bardzo wam dziekuje za tak miłe przyjęcie do waszego wspaniałego grona . Bigsmile


Ja również dołączam do tych serdecznych i wyczerpujących powitań. Cieszę się, że wróciłaś do TM i tym samym obalasz mit, że on może się znudzić. Ostatnio spotkałam znajomego , który też ma "zapomniany" TM21  i sam zaproponowł, żebym go zainspirowała ponownie  na umówionym spotkaniu. Przypomniałam mu tylko przypadkiem, że w TM robi się pyszne i tanie soczki, a on właśnie wydaje spore pieniądze na Coca-Colę i soki w kartonach. Tongue

Tak więc dobrze, że tutaj trafiłaś , bo inspiracji jest całe mnóstwo. Braknie Ci na wszystko czasu! Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Love :love:Witaj Ewo  Cooking  1 Dziewczyny napisały już Wszystko  :D Bigsmile Na Przepisowni jest jak w Rodzinie  Bigsmile :D Odwagi, tu nie ma pytań bez odpowiedzi  Smile Serdecznie pozdrawiam  Love Love


Witaj Smile :)  Brakowalo nam Ewy w gronie Wink Wink Kobietko, dlaczego dopiero teraz sie zapisalas ??? Z 12-stoletnim doswiadczeniem Bigsmile Bigsmile Bigsmile   Przepisòw jest moc, od koloru do wyboru.... TM nie bedzie sie nudzil.... ;)  Czekamy i na Twoje "szalenstwa" w TM ;)  Przepisownia nie jest tylko "kacikiem przepisòw".... Jak bedziesz miala jakis problem, zly dzien, albo kupilas sobie nowe buty, czy Twoje dziecko dostalo 6-stke w szkole, pisz Bigsmile Bigsmile Bigsmile   Mamy tu i kacic na zale i pogaduszki Smile Jest wszystko..... imprezy ( obchodzilismy juz imieniny, urodziny, rocznice slubu.... wakacje, urlopy, grile....), pytania fachowe i nie..... co chcesz Bigsmile :bigsmile:  I oczywiscie, jest nasza super Mixi- szefowa, na ktòra mozesz zawsze liczyc. Milego dnia i nie uciekaj, zostan z nami Love Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Witamy w naszym cudownym gronie miłośników TM

Pozdrawiam Mixi


Witaj Ewo, oj dobrze, że tutaj trafiłaś :D a Twoją historię znam bardzo dobrze, bo sama tego doswiadczyłam. Mam TM już 12 lat i miałam chwilę załamania hihihihi i mój TM stał okurzony i zapomniany, ale na szczęście wróciłam do niego i teraz już nie wyobrażam sobie bez niego zycia. Tak jak mówi Ela, jestem uzależniona calkowicie, a tutaj na przepisowni znajdziesz całe mnóstwo inspiracji kulinarnych, smacznych i szybkich pomysłów na dania. Więc Ewuś TM w dłoń hihihi i ruszaj do pracy a zobaczysz jak dużo przyjemności Ci dostarczy to cudowne urządzenie. Odwiedzaj na - z nami jest wesoło :D powodzenia :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Witaj Ewo  Smile  Dobrze, że do nas dołączyłaś, po 12 latach jesteś na pewno ekspertem w gotowaniu w TM. Ja mam swój od 3,5 lat i tak się przyzwyczaiłam, że zupełnie nie chcę pamiętać czasu w kuchni, kiedy go nie było.  :D   Mam nadzieję, że Cię zainspirujemy i zarazimy naszym szaleństwem, bo tu większość z nas jest po prostu uzależniona  Love   Smile

A jak się rozkręcisz to nam przekażesz swoje pomysły  :D  Gdybyś potrzebowała jakiejś pomocy to służymy radą  Smile  Pozdrawiam, Ela

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Bigsmile witam bardzo serdecznie  , mam na imie Ewa i jestem posiadaczka Termomixa juz od 12 lat , i dodam że nie wyobrażam sobie zycie bez tej maszyny . Coś ostatnio zabrakło mi weny to kulinarnych szaleńst i mam taka cicha nadzieje że znajde tutaj nie jedną smaczna inspiracje.

 

pozdrawiam cieplutko intri Cooking  7