Forum Para podczas gotowania



5 odpowiedzi | Ostatni wpis

Witam, tak samo o tym myślałam jak zmieniłam w lipcu mieszkanie i kupiłam TM. Narzeczony też mi mówił, żebym lepiej stawiała na płycie indukcyjnej nad okapem, ale czy to ciągłe przestawianie nie wpłynie na nóżki czyli uszkodzenia wagi? Oczywiście go nie przesuwam typowo nóżkami, tylko podnoszę i przenoszę delikatnie. Myślę, że to w dłuższej perspektywie, mogłoby uszkodzić wagę.


Cześć,
Ja mam ten sam problem. Dlatego stawiam Termomix na płycie indukcyjnej w momencie kiedy przygotowuję potrawy na parze


Cześć, wczoraj na prezentacji Pani doradziła nam zakup np. szklanej podstawki i postawienia TM na płycie indukcyjnej na tej podstawce. Natomiast zastanawiam się czy przy większych obrotach nie wpłynie to niekorzystnie na płytę.


Hej. Mamy thermomix od tygodnia i jest jedna rzecz ktora nam doskwiera, mianowicie para wodna. Urzadzenie dostalismy w prezencie wiec projektujac kuchnie nie bralismy tego wogole pod uwage. Na calej dlugosci blatu mamy wiszace szafki kuchenne, okap jedynie nad plyta indukcyjna. To powoduje ze gotujac w thermomixie cala para wedruje pod szafki a to jak wiadomo w dluzszej perspektywie uszkadza meble. Czy ma ktos podobna sytuacje i znalazl sprytny sposob na poradzenie sobie z problemem?