Forum TM moje marzenie sprzed 10 lat :)



6 odpowiedzi | Ostatni wpis

Love Witajcie Małgosiu i Beasiu Love

odwagi nie trzeba się bać, tylko korzystać z "możliwości" TM Love

Pozdrawiam serdecznie Grażyna ze Szczecina Love


Witam! Ile radości daje gotowanie Smile Ja teraz też szukam przepisów na Sylwestra w gronie znajomych!!

Najważniejsze to żeby spełniać swoje marzenia, a Mikołaj był bardzo chojny dla Ciebie w tym roku!

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


Witajcie!

Dopiero zaczynam przygodę z TM.

Poczytałam sobie troszkę Waszych komentarzy i porad i jestem pewna, że sobie poradzę.

Jeśli moje pytania będą banalnie proste to od razu przepraszam - pamiętajcie, że jestem przestraszoną nowicjuszką.

Urządzeniem na razie jestem zachwycona - moje pierwsze "dzieła" - chleb pszenny (nic nadzwyczajnego, ale jest pyszny), sorbet owocowy też smakował dzieciakom.

Dziś zabieram się za żeberka.

Pozdrawiam i życze miłego dnia...... Smile


Bardzo się cieszymy i życzymy wielu pysznych potraw przygotowanych w TM Smile

Pozdrawiam Mixi


Witam serdecznie,

cieszę się bardzo, że dołączyłam do Waszego grona. Pomysł zakupu TM przychodził i odchodził do mnie przez 10 lat. W tym roku Mikołaj przyniósł mi ten wymarzony prezent  Party

Chciałam się tylko przywitać i powiedzieć, że nie wyobrażam sobie teraz przygotowywania imprez (na wigilii gościłam 8 osób) bez tego cuda. No a teraz tort chłodzi się w lodówce na urodziny znajomego  Cooking  7