Forum wołowina po burgundzku



7 odpowiedzi | Ostatni wpis

 

 

 

 

 

 

 

 

no i jest, nie wiem tylko dlaczego na obr 1 i robiąc wg przepisu kawałki mięsą są jednak trochę poszatkowane, nie są takie jak na zdjęciu w książce, a o marchewce w plasterkach można zapomniec , nie ma u mnie ani jednego w krążku... plasterki kroiłam 1 cm, może trzeba grubsze? jednak nie jest to napisane jakie konkretnie powinny być.


będę robić jutro,  robiąc gulasz węgierski  z radość gotowania-mięso trochę się jednak rozpada, a czy tu będzie inaczej zobaczymy mam nadzieję,że nie zmarnuję wszystkiego.Przepis jest w książce najlepsze przepisy użytkowników przepisowni.


Asiok, jeżeli mówisz o przepisie z Najlepszych przepisów użytkowników Przepisowni, to tak przy takich obrotach wołowina powinna pozostać w kawałkach.

Pozdrawiam Mixi


Niestety nie wiem o jaki przepis chodzi??? Czy z książki, czy z Przepisowni? Dlatego trudno Ci coś poradzić  Smile  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Skąd masz ten przepis? z jakiej książki?

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


czy komuś udał sie ten  przepis. stosujac  Counterclock i obroty 1 mięso wychodz kompletnie poszatkowane na miazge.Popelniam bład,czy przepis jest niesprawdzony.prosze o sugestie