Forum kupię książkę



7 odpowiedzi | Ostatni wpis

Warto poszukać książek z przepisami w serwisach internetowych. Duży wybór pozycji zapewnia ksiegarnia-internetowa.pl więc warto tutaj także rozejrzeć się za książeczkami z przepisami.


O TAAAAK!  Słodkie inspiracje na pewno by mi się przydała, gdyż zanim trafił do mnie thermomix, nie piekłam praktycznie żadnych ciast. Czasem od niechcenia, specjalnie dla dzieci był jakiś murzynek czy zebra..A teraz?? Był już jabłecznik, murzynek,pączki (których zrobiłam nawet zdjęcie),i sernik rosa!!! Sama nie dowierzam,że to JA robię te ciasta!! I sprawia mi to przyjemność!!

Mam na imię MONIKA! Witam wszystkich!!


Jako gospodarz prezentacji zakończonej sprzedażą sama wybierasz książkę z katalogu prezentów. Może "Słodkie inspiracje"? Tam jest dużo przepisów na słodkości: ciasta, ciasteczka, desery itp. Możesz wejść na stronę www.vorwerk.pl i poczytać o książkach oraz zobaczyć katalog prezentów. Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Ja kupiłam thermomix 22.06.14 i otrzymałam 1 książkę, która jest w zestawie. Oprócz tego przedstawiciele mają mi dowieźć jeszcze 3 książki, które dostaje się za zakup z czerwca no i przy okazji jeszcze jedną książkę dostanę za bycie gospodarzem kolejnej prezentacji czyli już za kilka dni Smile Tylko nie wiem, czy sama wybieram tytuł, czy to narzucone z góry, którą "księgę" otrzymam...Jedno wiem na pewno. Książki są przepiękne i warto je posiadać!

Mam na imię MONIKA! Witam wszystkich!!


Książka Kuchnia Śródziemnomorska jest dostępna w katalogu prezentów dla gospodarzy prezentacji, za zorganizowanie prezentacji zakończonej sprzedażą.

Pozdrawiam Mixi


Potrzebuję pilnie kupić książkę "Kuchnia Śródziemnomorska"