Forum Witam :)



8 odpowiedzi | Ostatni wpis

adfsafs


Witajcie!
__________________
Member XXL


Witam wszystkich nowych posiadaczy Thermomixa Smile Życzę udanego gotowania!

Pozdrawiam Mixi


Witam Wszystkich serdecznie.jestem nowym szczęśliwym posiadaczem TMisia i mam nadzieje ze czasem bedę mógł skorzystać z Waszego doświadczenia.


Przepisownia jest naprawde super. Znam ten portal z NIemiec i musze powiedziec ze nie ma nic lepszego jezeli chodzi o przepisy na TM. Od roku jestem szczesliwa wlascicielka TM i nie wyobrazam sobie kuchni bez tego cacka. Mam bardzo duzo roznorodnych przepisow na pasty i dzemy do kanapek i nie tylko jesli jestescie zainteresowani to piszcie, mam tez niemiecka ksiazke podstawowa z ktorej moge przetlumaczyc i przeslac przepisy sa rewelacyjne. Cooking  7

magdusia1982


Witamy w przepisowni. Ja też niedawno dołączyłam i już wypróbowałam kilka przepisów. Fajny ten portalik, dobrze, że wkońcu ktoś wpadł na pomysł i go założył:") Pozdrawiam


  Witam wszystkich Smile Bardzo się cieszę z mojej nowej pomocy kuchennej jakim jest TERMOMIX .Od pół roku poznaję nowe smaki i chcę jeszcze wiecej Smile mam nadzieje , że dzięki temu forum będę mogła poznac jak również będę mogła podzielic się ciekawostkami na temat nowych smaków.