Forum Takie pogaduszki...


8032 odpowiedzi | Ostatni wpis

nas też zasypało.... właśnie wróciłam z dworu, odśnieżyłam samochód na rano, oby już nie sypało do rana....

Grażynko, aż Ci zazdroszczę tej pizzy, mój mąż na diecie więc trochę muszę spasować ze smakowitościami Wink dobrze że jest Varoma Smile

Miłego wieczorku,

(kiedy tak jasno od śniegu za oknem nabieram ochoty na kakao Smile

Bigsmile :love: 


:D Bigsmile Party Marzenko u nas też sypie i sypie i zimno brrrrrrrrrrrrrrr Crazy Love a w domciu ciepełko  :D Jesteśmy po kolacji  Tongue :p pizza Verci jest pyszna  :D Bigsmile   Cooking  1 Wszystkim życzę Miłego i Ciepłego Wieczorku  Party Love


Witam Kochane :D

Niusiu wrzucaj przepisy szybciutko, czekamy z niecierpliwością :D a o melkomacie nie słyszałam, nawet nie wiem czy u nas jest takie cudo :D muszę zasięgnąć języka :D

Gabrysiu w wolnej chwili przeczytam, kiedyś cos słyszałam o tej diecie :D

Miłego wieczorku :D u nas zimno i sypie śnieg, sypie i sypie i chyba nas zasypie :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Smile Cooking  1   Niusiu słyszałam o tym cudownym wynalazku,my tą maszyne nazywamy "Krówką"   Wink czekamy na przepisy. Pozdrawiam serdecznie  Party :D Bigsmile Love


Dziękuję Wam za wszystkie miłe słowa i pochwały Smile Love Gabi, mój mąż niestety na narty porwać się nie da, no i czekam ciągle na recenzje... byle do obrony.

Odstresowuję się ostatnio w kuchni i mam kilka przepisów do wrzucenia, niestety mój kabelek do aparatu gdzieś zaginął w akcji Aw będę musiała przerzucić zdjęcia w pracy (mam tam specjalne gniazdo do karty).

Jutro przymierzam się napaść znowu na mlekomat (słyszałyście o tym cudownym wynalazku?), ostatnio 2 litry świeżego mleczka zniknęły pod postacią owsianki, mleka kwaśnego, kakao i jogurtu. tym razem postaram się trochę przerobić na ser Smile będzie wreszcie serek z mojego dzieciństwa, kiedy byłam mała moja mama robiła słodki serek, w smaku podobny do ricotty Smile mniam :).

 


Dzieki Gabrysiu za link Love   Przejrzalam przelotnie, ale wieczorem przejrze go sobie dokladnie, bardzo mnie zaciekawil :)  W tej chwili czas mi na to nie pozwala, wieczorem poczytam Bigsmile   I dam znac Bigsmile   Buzka Love Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Love Wink Słuchajcie kochane. Czy znacie diete wysokotłuszczową? Co o niej wiecie, co sądzicie? Ja ostatnio weszłam na ciekawy blog : www.ziolaiprzyprawy.info

Przyznam, że jestem pod wrażeniem wiedzy autora. Kiedys wiele czytałam n/t  diety dr Kwaśniewskiego (tłusta dieta). To jest zblizona teoria i praktyka. Veroniczko, Ty jestes bardzo wrażliwa na składniki pożywienia, co o tym sadzisz? Warto poczytać  całe forum o tej diecie. Tylko pytanie: czy to dla wszystkich dobre? Ja w najblizszym czasie zadam takie pytanie autorowi.Właściwie ten temat należałoby przenieść w inne miejsce naszego forum, ale póki co, to tutaj mamy pogaduchy na różne tematy. Co Wy na to?

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Party :love:Witaj Kochana  Party Love odpoczywaj na Przepisowni  Wink Wink Party :love:buziaczki Love Party


Fakt, wcielo Cie na amen kobietko, no ale najwazniejsze, ze wszystko ok Bigsmile   Najlepszego dla meza Party Party Party Ja juz maski i takie sprawy mam za soba, pewnie w takie klocki bede kiedys sie bawic z wnukami jeszcze :D :D Wink ;)  Dzisiaj odpocznij sobie, daj na luz Wink ;)  I zagladaj czesciej Love Love Love Buzka dla calej rodzinki, kochanie Love Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Witajcie Kochane :D :D :D :D :D :D :D :D :D  jestem, mam chwilke oddechu, pospałam, zjadłam pyszne sniadanko zrobione przez mężusia i teraz popijam kawkę :D jak błogo... za oknem świeci słoneczko, duuuużo sniegu i mrozek, super pogoda Smile

Ostatnio nie mam w ogole czasu tutaj zaglądać wpadam przelotem, w pracy nawał roboty - wiadomo jak zawsze na poczatek roku ale i to się unormuje, w domku też ciągle cos się dzieje, jakieś dodatkowe prace do szkoły itd, ostatnio musieliśmy zrobić maskę z bandaża gipsowego na twarz, ale było śmiechu jak mój mąż jako model siedział z gipsem na twarzy :D ale się udało :D

Teraz Junior zaczyna ferię więc będzie chwilka oddechu Smile

Wczoraj imprezka mężusia, udała się super :)  Elu dziękuję za pamięć kochana Smile

Miłej niedzieli kochane Smile ja dzisiaj odpoczywam i robię obiecane gołąbki dla chłopaków :D buziaki Love

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


I ja wedruje spac Bigsmile   Czekalam na còrke, bo wybrali sie cala paczka do kina. Wlasnie wròcila Bigsmile   To i ja moge isc spokojnie sie polozyc. Maz pochrapuje juz z tego wszystkiego, papuzka spi, psiak tez, wiec i na mnie kolej, w koncu Smile Wink Wink ;)  A jestem tym bardziej spokojniejsza, bo ostatnio mialam jakies dziwne problemy ze zdrowiem, no i sie troche martwilam. W koncu zdecydowalam sie zrobic test wysilkowy, ale wyszedl ok, wiec zrobilo mi sie lzej na duszy Bigsmile   Klopoty sa powiazane z czyms innym, na szczescie nie tak powaznym :)  Pod kontrola, owszem, ale da sie zyc Wink Wink ;)  Dobranoc i buziaki wszystkim Love   Milych snòw Bigsmile Bigsmile Love

Elu, czekam na ciag dalszy jutro Bigsmile Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Wpisałam roladę serową z orzechami:

http://www.przepisownia.pl/przepisy/serowa-rolada-na-przek%C4%85sk%C4%99/450290

Resztę wpiszę jutro bo padam i zaczynam pisać głupoty a potem je kasuję  :D   Dobrej nocy wszystkim, kolorowych snów.  Love  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Nikogo nie było więc po obiedzie zostałam w kuchni i zaczęłam tworzyć  Cooking  7  zaraz wpiszę swoje nowe przepisy. Juto też mam wychodne ale do koleżanki na pogaduchy  :D  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


I ja zajrzalam Bigsmile :bigsmile:  Dzisiaj wieczòr w domu, wychodzimy jutro Bigsmile   Skonczylam ciasto czekoladowe i paczki wloskie z kremem, starczy slodyczy na dzis i jutro Wink ;)  Teraz w koncu moge chwilke posiedziec przy kompie, ale tez niezbyt duzo, bo padam Wink ;)  Milej soboty wszystkim Love Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Bigsmile Cooking  4 Cooking  1 Jestem Elu. Trochę mnie tutaj nie było, ale zaczynam nadrabiać zaległości. Niusiu, GRATULUJĘ!!!!!  Czas na relaks! Może tak na narty? Moja córka z rodzinką szusują w Białce Tatrzańskiej, jak  co roku. Ja zostałam sama z ogromem pracy w biurze, ale  jakoś daję radę. Niech młodzi korzystają z uroków zimy, a ja odpoczywam od nadmiaru obowiązków w domu. Choć tak nie do końca. Ciągle mnie "kręci" nasz TM. Właśnie skończyłam robić makaron do którego ciasto wyrabiał oczywiście ON. Upiekłam tez już ciasteczka na powrót rodzinki. Tak ciągle coś mi sie zachce robić, bo to sama przyjemność i ciekawość jak wyjdzie kolejna potrawa bądź ciasto. Wiecie co, ciągle te e-motikonki wychodzą mi na przodzie posta. Nie wiem dlaczego, ale doszłam, że to tylko w tym moim kompie. W pracy jest o.k.. Nie wiem czemu, nie znam się na technicznej stronie komputera.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Pusta dzisiaj ta Przepisownia   :((   , akurat wtedy, gdy ja mogę posiedzieć przed kompem  Puzzled  No cóż, chyba wszystkie szykujecie się na jakąś super zabawę karnawałową, może jutro któraś tu zajrzy  Aw  

Pizze robią dziewczyny, niedługo znajdzie się w piekarniku a ja chyba pojdę poodśnieżać podwórko (bardzo lubię to zajęcie  Smile  dziwne, prawda?  :D  )  Będę miała super apetyt na pyszną pizzę Verci  Love  

Pozdrawiam wszystkich, którzy tu dzisiaj nie zaglądają  Wink   Smile  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Kochane Maniaczki termosiowe  Smile  nareszcie weekend  Bigsmile   Bigsmile    Bigsmile  Za oknem biało i zimno -7*C, śnieżek pruszy cały czas i zasypuje wszystkie szarości... Smile    Obiecuję sobie odpoczynek na całego  Smile  Wstałam o 10:00 na targ poszedł mąż -sam się zadeklarował  Love  A ja z kawą piszę na kompie. Na obiad zaplanowana pizza, zrobimy z najnowszego przepisu Verci  Smile  a wieczorem też coś szybkiego i prostego...   Smile   Smile  mam nadzieję, że nareszcie odpocznę. 

Pozdrawiam Wszystkich i życzę solidnej dawki odpoczynku a Marzence udanych imienin mężulka  Smile   Bigsmile   Smile  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Dalaczam sie dziewczyny Bigsmile Love Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Love Love Love Love Love Love Love Love Love Love


Masz rację Grażynko, każdy okres w życiu jest piękny dla osób z wielkim kochającym sercem  Love  Bardzo dużo zależy od nas samych  Smile  A jak do tego Pan Bóg pobłogosławi zdrowiem to tyko wypada być radosnym i tą radością obdarzać wszystkich wkoło  Smile   Smile  Ja też serdecznie pozdrawiam  Love  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Niusiu moje szczere  Gratulacje Party Love Czas na odpoczynek Party Love Cooking  1 Elu i Veroniko czas bardzo szybko leci :)  Nim się "obejrzymy" a dzieci 'wylatują " jak ptaki z gniazda. Dzieci zakładają swoje rodziny, rodzą się Wnuki i to jest piękny okres dla dziadków i nowe doświadczenie. Bigsmile Party Każdy czas który daje nam los jest dla nas wyjątkowy i przynosi dużo radości. Pozdrawiam serdecznie Party Love


Dzieci rosną... czasem myślę, że za szybko  Smile  Nasza najmłodsza Kasia skończyła kilka dni temu 16 lat! a za miesiąc najstarszy syn skończy 27 lat!!!!!

Teraz żyjemy Studniówką Gosi i sesją Krysi - a za chwilę jej licencjat i wybór studiów magisterskich. Potem znów Gosia -matura, egzamin zawodowy i wybór studiów!!! Cały czas coś się dzieje, a ten rok zapowiada się szczególnie ciekawie  Smile  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Veroniko, mam nadzieję, że wróciłam do Was na dłużej  Smile   Bigsmile  Dziękuję Ci za wszystkie życzenia i dobre słowa (w różnych miejscach forum), dzięki za troskę o Gosię  Smile   Noga już prawie dobrze. Wiadomo, jak chodzi za długo to zaczyna boleć, potrzeba czasu... Teraz Gosia nie myśli o odpoczynku, bo już 24 stycznia ma Studniówkę a dopiero po Nowym Roku zaczęła ćwiczyć z innymi układ poloneza. Do tego szyje sobie piękną suknię, więc noga też jej potrzebna do naciskania pedału maszyny... Mówi że odpocznie w ferie. 

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Niusiu, gratuluję z całego serca  Smile  Cieszę się, że masz już ten trud za sobą i gratuluję bardzo dobrego wyniku  Smile  Zasługujesz na wspaniały odpoczynek  Love  Pozdrawiam w Nowym Roku  Smile  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Niusiu gratulację :D :D :D :D :D :Dsuper :D :D :D wiedziałam że sobie poradzisz :D :D :D :D teraz odpoczywaj, naładuj akumulatorki i wracaj do nas :D :D :D :D :D my poczekamy :D jesteśmy cierpliwe hihihihi :D :D :D :D pozdrowionka w nowym roczku :D :D :D :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Niusia Party Party Party Party Party Party Party Party Party Love Love Love Love   Ciesze sie, bylam pewna, ze pòjdzie dobrze Bigsmile :bigsmile:  Teraz nadrabiaj sen i co tam trzeba, i wracaj do nas Bigsmile Bigsmile Love Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Dziękuję za wszystkie kciuki w trakcie egzaminu! Smile przydały się Smile poszło "bardzo dobrze" Smile czekam jeszcze na recenzje. 

Widzę że forum się rozwija, mam nadzieję przeczytać wszystkie zaległości i powrzucać trochę przepisów. Zaczynam dochodzić do siebie, ale przede wszystkim mam niedosyt snu i czytania książek (nie naukowych!) i sukcesywnie nadrabiam. 

Ściskam wszystkich gorąco, bo zimno idzie.  Love


Zokazji Świąt Bożego Narodzenia składam wszystkim i każdemu z osobna serdeczne życzenia Wink Aby się Wam spełniły wszystkie te duże i małe życzenia Cool Jestem szczęśliwa ,że mam tak dużo przyjaciół Wink :D Love

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Grazynko i Kasiu, serdecznie dziekuje za piekne kartki swiateczne i szczere zyczenia Smile Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Witaj Niusiu :D :D :D no tak wszędzie pełno straganów i ozdób światecznych, atmosfera się udziela wszystkim i wszędzie :D :D :D i wszyscy w kuchni cos pichcą, wszedzie pięknie pachnie piernikowo-cynamonowo :D

Miłego wieczorku :D :D :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Dziękuję Verciu Smile Love

Wróciłam, w Niemczech atmosfera adwentowa/świąteczna na całego, stragany pełne przysmaków i grzanego wina w słodkich kubeczkach w kształcie bucików Smile

wracam do nauki i przygotowań świątecznych, tym razem mój Termoś ma nie lada wyzwanie, moja płyta indukcyjna ciągle nieczynna więc zostaliśmy tylko my i piekarnik :), teraz bardzo przydałoby się drugie naczynie Wink

miłego piernikowania wszystkim Bigsmile


Fajnie, ze doszla Bigsmile   Z poczta przed swietami, to nigdy nic nie wiadomo ;)  Buziaczki Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Veroniko i ja dziękuję za śliczną kartkę i życzenia  Love   Love   Smile  Serdecznie pozdrawiam

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Posmiejmy sie :D :D

DUMA NARODOWA...

Amerykanin, Francuz, Turek i Polak rozmawiaja o.... dumie narodowej.

- Ja jestem dumny z CIA - zaczal Amerykanin. Oni wiedza wszystko o swiecie, czesto zanim sie to wydarzy.

- Ja jestem dumny z naszych kobiet - kontynuuje Francuz. To najpiekniejsze i najbardziej eleganckie kobiety na swiecie, a do tego wcale nie latwo zaciagnac ktòras do lòzka.

- Moze to glupio zabrzmi - mòwi Turek - ale ja jestem dumny z naszych dywanòw. To najbardziej okazale dywany na swiecie. Malo kto moze sobie na nie pozwolic, dlatego ozdabiaja najwieksze rezydencje i palace.

Polak siedzi cicho.

- A Ty, Polaku - dopytuja pozostali - z niczego nie jestes dumny ?

- Ja jestem dumny z siebie.

- Jak to ???

- W zeszlym tygodniu prze..... lem sliczna Francuzke na tureckim dywanie i dam sobie reke uciac, ze CIA o tym nie wie.

Wink Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Ciesze sie Grazynko Bigsmile Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


:D Bigsmile :love:Vercia serdecznie dziękuję za przesyłkę  Bigsmile Love Kartka świąteczna jest śliczna  Love Przesyłam Duży Worek Buziaczków  Bigsmile :love:Dziewczynki życzę Milego Ciepłego Dnia  :D Bigsmile Love


No to sie ciesze, ze doszly Bigsmile Bigsmile Wink Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


I ja wpadam na chwilkę :DVerciu dzisiaj w skrzynce czekała na mnie niespodzianka - piekna kartka świateczna :Ddziekuję kochana :D :D :D :D :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Dziś wpadłam na chwilkę Smile Dziękuję za śliczną karteczkę Weroniko  Love

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


Gabrysiu Nasza Vercia jest wrzechstronnie uzdolniona Wink Zawsze służy dobrą radą i potrafi rozbawić do łez :D Bigsmile Bigsmile Love Pozdrawiam serdecznie Party Love Miłego kucharzenia i kolorowych snów Cooking  10


Love Verciu, ależ się uśmiałam. Poprawiłaś mi humor tym listem!

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Kocica wrote:

Ja staram sie znaleźć trochę czasu, zeby wejć na forum. Choć zapowiadam, że za dwa dni nie będzie mnie przez jakiś czas. Bede się przeprowadzać i pracować, więc nie wiem czy dam radę jeszcze z forum.

Zima piekna, ale jak zawieje i zamiecie, to wole na nia popatrzec z okna Wink ;)  Ty mysle, ze lubisz zime , prawda Bigsmile   Ja nie za bardzo, bo zimno, pada  ;)  Wole slonce, goraco i dlugie cieple wieczory na dworzu ;)  Ale zima ma swòj urok, nie zaprzeczam Bigsmile   Na ile Cie nie bedzie, Agatko ? Wracaj szybko Bigsmile Bigsmile Bigsmile Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Grażyna Kamińska wrote:

Cooking  7 Wszystkie jesteśmy zapracowane ;)  Każda z nas ma swój harmonogram :D Bigsmile Święta idą, więc próbuję przepisy z przepisowni, aby zabłysnąć przy świątecznym stole Wink   :D Bigsmile Zima daje nam wszystkim w "kość" :D Bigsmile Dziewczynki życzę wytrwania w trudach dnia codziennego i aby do wiosny. Buziaczki

Zgadzam sie z Toba Grazynko, calkowicie Bigsmile   Choc na chwile "wpadlam" na pogaduszki, bo w tym nawale zajec, ostatnio malo sie slyszalysmy, i zatesknilam Bigsmile Bigsmile Love   Zawsze to przyjemnie, choc w biegu prawie, zajrzec tutaj, i dowiedziec sie jak leci, i co slychac Bigsmile   I co kto porabia Bigsmile   Buziaki dla wszystkich Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


magi1 wrote:

Oj Niusiu masz rację doba jest za krótka :D :D :D a teraz zimno i ciemno :D ja dzisiaj jak wróciłam z pracy, zjadłam obiad i po prostu zasnęłam, nie wiem nawet kiedy i chodzę taka zmulona Crazy życzę udanej delegacji :D i super że szalejesz z TM :D :D :D

Verciu praca praca i jeszcze raz praca a w wolnej chwili kucharzenie z TM :D :D :D :D :D :D :D ale jeszcze troszku trzeba pociągnąć i święta - ja mam 5 dni urlopu to sobie odpocznę - tak przynajmniej zamierzam Smile

Miłego wieczorku :D

 

Magi, taaaaa...... akurat sobie odpoczniesz ..... No chyba, ze masz urlop zaraz po swietach, bo przed swietami taki kolowrotek, ze raczej czasu na odpoczynek, to Ty kochana nie znajdziesz ;) Sila wyzsza ;)  Ale w swieta odpoczywaj, baw sie, wyspij, nabieraj energii Bigsmile Love Love Love Party  

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


niusia wrote:

Mam nadzieję że u was wszyscy już się wychorowali, dosyć już na tę zimę.

U mnie nauka, namiętnie ostatnio piekę ciastka, ciasteczka i bułeczki, a jutro jadę na delegację do Niemiec aż do soboty .... dużo się dzieje a doba nie chce się rozciągnąć Aw i jeszcze tak szybko ciemno.... byle do wiosny!

Buziaki Love  

U nas lepiej, znacznie lepiej Bigsmile :bigsmile:  I Ty, praca, nauka i kuchnia ;)  Jak wszyscy Bigsmile   Dzien, fakt, zimny i kròtki, az szkoda :(  Piec trzeba, bo i "dozywic sie" musisz przy nauce, no i ida swieta Bigsmile   Zrelaksujesz sie, Aniu ;)  Milej delegacji Ci zycze, pòki co Bigsmile :bigsmile:  I do "zobaczenia ", bo jak rozumiem, bedac w delegacji, nie zagladniesz do nas :)  Buziaki Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Ja staram sie znaleźć trochę czasu, zeby wejć na forum. Choć zapowiadam, że za dwa dni nie będzie mnie przez jakiś czas. Bede się przeprowadzać i pracować, więc nie wiem czy dam radę jeszcze z forum.

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


Ja dziś spędziłam swoj dzień pracy w terenie, wróciłam z wielkim uśmiechem na twarzy. Wreszcie się dotleniłam. Na dworze nie ma dużego mrozu i wiatru. Super pogoda!!! śliczna jest nasza zima.

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


Cooking  7 Wszystkie jesteśmy zapracowane ;)  Każda z nas ma swój harmonogram :D Bigsmile Święta idą, więc próbuję przepisy z przepisowni, aby zabłysnąć przy świątecznym stole Wink   :D Bigsmile Zima daje nam wszystkim w "kość" :D Bigsmile Dziewczynki życzę wytrwania w trudach dnia codziennego i aby do wiosny. Buziaczki


Oj Niusiu masz rację doba jest za krótka :D :D :D a teraz zimno i ciemno :D ja dzisiaj jak wróciłam z pracy, zjadłam obiad i po prostu zasnęłam, nie wiem nawet kiedy i chodzę taka zmulona Crazy życzę udanej delegacji :D i super że szalejesz z TM :D :D :D

Verciu praca praca i jeszcze raz praca a w wolnej chwili kucharzenie z TM :D :D :D :D :D :D :D ale jeszcze troszku trzeba pociągnąć i święta - ja mam 5 dni urlopu to sobie odpocznę - tak przynajmniej zamierzam Smile

Miłego wieczorku :D

 

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Mam nadzieję że u was wszyscy już się wychorowali, dosyć już na tę zimę.

U mnie nauka, namiętnie ostatnio piekę ciastka, ciasteczka i bułeczki, a jutro jadę na delegację do Niemiec aż do soboty .... dużo się dzieje a doba nie chce się rozciągnąć Aw i jeszcze tak szybko ciemno.... byle do wiosny!

Buziaki Love