Forum Takie pogaduszki...


8032 odpowiedzi | Ostatni wpis

Veroniczko :D Ty moja imienniczko i nie tylko :D ja jesteś świrnięta na punkcie DM :D jak byłam nastolatką to chodziłam na czarno, nawet miałam chłopaka depesza :D i uwielbiam ich do teraz :D wiecznie ich słucham :D :D :D :D :D w każdej chwili i wszędzie :D bardzo się cieszę, że odkryłam kolejną rzecz która nas łączy juuuuupi :D fajnie :D :D :D :D :D :D :D teraz grają w lipcu koncert w Polsce :D :D :D :D :D :D :D

Elu to taka specyficzna muza, byś musiała sobie na interneciku puścić jakiś ich kawałek - polecam Enjoy the silence, mój ulubiony kawałek :D

Dzisiaj troszku cieplej, ale tylko troszku i w nocy mróz Puzzled Vercia czekamy na wiosnę Party

Immanuel zaraz skoczę zobaczyć przepis :D

Pozrowionka i miłego wieczorka :D :D :D :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


 Kochane przepis wstawiony :) 

http://www.przepisownia.pl/przepisy/penne-alla-puttanesca/452450

Życzę smacznego Smile Danie pychotka, nie mogłam się opanować i tak się najadłam, że aż mi słabo było Wink

 

 

 

 

 


Depeche Mode lubię, ale fanką nie jestem Smile w ogóle to jeśli chodzi o zespły to nie mam ulubionego, mam dużo piosenek które uwielbiam i mogę słuchac godzinami, chociaż zauważyłam, że prym w tych piosenkach wiedzie Hillsong:)

Kochane, super przepis mój mąż wczoraj na obiad wypróbował:) jak wróce z pracy to wstawię Smile

Vercia może znać przepis, bo to ponoć włoski, ale nie pamiętam nazwy, za trudna Wink


Wiosne wyslalam, chyba cala, bo dzisiaj tylko 13° i leje Shock Shock Shock . A ja mam tyle spraw do zalatwienia po poludniu.... Niecierpie deszczu. Ale powiem, ze to Rzym i okolice tak sie trzymaja. Wlochy tez zawialo jeszcze, szczegòlnie na pòlnocy. Podobno na swieta sie poprawi Smile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


magi1 wrote:

Dziewczyny a tak z innej beczki :D czy któraś z Was lubi zespół Depeche Mode ????????????????????????????????????????? :D

Uwielbiam Party Party Party Love Love   Jestem absolutnym fanem i moja còrka ròwniez, choc to w moich lat Bigsmile Bigsmile Stroilam sie i ja kiedys na czarno, i "w gwozdzie" Wink ;)  Czarny kolor lubie do tej pory, muzyke uwielbiam, mam jeszcze kasety " wiekowe" Wink . Teraz moja còrka stroi sie czase w " gwozdzie " :D :D Wink Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Veroniko, czekam na paczkę od Ciebie bo temperatury mnie przerażają  Crazy  Wczoraj o 5:00 było u nas na wsi -18,5*C!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziś się ociepliło, wiosennie  :D  Tylko -9,5*C. Chciałabym napisać, że czekam cierpliwie, ale tej cierpliwości zaczyna mi brakować, tak jak węgla w piwnicy  Bigsmile  Pozdrawiam Was cieplutko  Love   :) 

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Marzenko nazwę słyszałam ale nie kojarzę.  Puzzled  A jaki to rodzaj muzyki? 

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Dziewczyny a tak z innej beczki :D czy któraś z Was lubi zespół Depeche Mode ????????????????????????????????????????? :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Tylko podziel tak sprawiedliwie, żeby sie każdej dostało po troszeczkę ;o) Bigsmile

;o)


Super Verciu :D zatem czekamy z niecierpliwością :D :D :D :D :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Przysle Wam kawalek wiosny, dziewczyny ? Love Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Vercia daj nam trochę tej wiosny Aw Wink

Kurcze jak by to była zima, to pogoda przepiękna, ale, że to już czas na wiosne, to jest okropnie Aw

Porzadki świąteczne prawie skończone, choć wcale nie czuję tych świąt i jakoś nawet sprzatać się nie chce Smile

Okna tez czekają na wiosne, chociaż juz się proszą o mycie, bo jak słonko przyświeci to wstyd;) ale mróz taki, że płyn zamarza na szybie Puzzled

Męża musze wysłać na zakupy świątecne i przemysleć co to zrobić:)

Z pewnością wykorzystam pomysły z przepisowni Smile

MY CHCEMY WIOSNE  Shock !!!!!! Wink

 


Oj Verciu tylko pozazdrościć, piękne sloneczko i piękna pogoda ech nie to co u nas brrrr Smile ale cierpliwie czekam, cóż mam robić innego :D  A Red piekny, taki słodki :D bardzo kocham wszystkie pieski :D :D :D :D :D :D

Ja dzisiaj odpoczywam w kuchni :D i nadrabiam zaległości na przepisowni :D wczoraj miałam prawdziwe wiosenne porządki, wykurzyłam kurze z kazdego kąta, posprzątałam we wszystkich szafkach, popastowałam podłogi oczywiście z pomocą moich chłopaków, tylko okien nie myłam :D muszą poczekać na wiosnę Smile

Dzisiaj zrobiłam na obiadek pizze :D pasty na kanapki :D i ciacho :D a teraz odpoczynek z Wami :D :D :D :D :D miłej niedzieli :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Wczoraj rano było -15*C  Stare  Dziś troszkę cieplej, bo TYLKO -12,5*C!!!!! Skoro tak wygląda wiosna, to czekam na lato  :D   Love  

Życzę wszystkim dobrej i ciepłej niedzieli  Smile   Smile  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Piekna wiosna, choc jutro podobno ma padac, znowu.... Aw Aw :(  No, ale marzec jest juz taki zwariowany..... Red bedzie wiekszy jeszcze.... ta rasa wazy zazwyczaj od 35 do 44 kg nawet. To "mezczyzna" Wink Wink Wink , wiec bedzie spory, mysle :D :D  Z 8 "braci", ten mòj "chlopaczek" jest najwiekszy Bigsmile Bigsmile Bigsmile   I najbardziej zadbany Wink Wink Wink

Buziaczki wszystkim, milego weekendu Love Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Smile Vercia u Was jest wiosna, pogoda dopisuje i roślinki budzą sie do życia :O  U nas w nocy będzie -12*C brrrrrrrrrrr!!!! Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy                                                Piękny jest Red,czy będzie większy? :D Bigsmile Love                                           Gabrysiu ja do pierogów kupuję twaróg krajankę na wage, a do naleśników małe kostki sera z Lidla lub Biedronki bo są bardziej mokre Smile Love   Dziewczynki Bigsmile   Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego,ciepłego wieczorku Love Love Love Love


Prawie trafilas w 10 Gabrysiu Wink Wink ;)  W dzien gania po dworzu, ale wieczory i nocki sa jeszcze zimne, wiec..... spi w naszym pokoju, na swojej koldrze, kolo mojego lòzka... po mojej stronie, oczywiscie :D :D Wink Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Bigsmile Bigsmile Elu, dziękuję za farsz do pierogów. Ja też daję ser w kawałku, ale on jest dosyć wilgotny (z Bierdonki). Być może ma to wpływ na konsystencję. Już dawno ich nie robilam. Moja swatowa robi rewelacyjne, ręcznie farsz, ale w innych proporcjach : ziemniaki 3/4, a 1/4 sera. W naszej książce jest pół na pół. 

Veroniczko,  ale u Was piękna pogoda, pozazdrościć. A u nas zapowiadają nadal zimę, nawet na Wielkanoc. Jutro chciałam myć okna, ale chyba to się nie uda ze względu na mróz. Drzewa jeszcze całkiem gołe, bez liści. Nie ma nawet borowinki. Trzeba ją będzie zastapić bukszpanem. Ślecznego masz Reda. Gdzie on śpi? Może z Tobą?Ha, ha, ha

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Moja còrka wlasnie wròcila z wycieczki rowerowej, tez porobila kilka zdjec..... U nas wiosna... Bigsmile Party Party

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


To mòj Red, dzisiaj, 7,5 mies., 25kg Bigsmile Bigsmile

 

 

 

 

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Groszek juz taki duzy Bigsmile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


To jest zywoplot, z nowymi listkami Smile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


O piernik, ale zima Shock Shock Shock Shock :O  I ja dzisiaj zrobilam kilka zdjec, to wstawie.... stopni na sloncu, ok. 13-stej, bylo 26° Party Party

To jest moja sliwka Smile

 

 

 

 

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Dziekuje Dziewczyny. Junior tez bardzo dziekuje Love za oknem zima w pelni, dzisiaj swieci piekne slonce. Prawdziwa piekna zima  tej wiosny  Wink

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Nie wiem gdzie jest ten wątek z pierogami ruskimi  Crazy  Szukam i szukam i tracę czas  :((  A chciałam dodać, że wczoraj robiłam farsz i przyszło mi na myśl, że nie tylko zależy no od ziemniaków ale też od wilgotności sera. Ja  a nie kupuję sera we wiaderku -taki jest rzadki i zawsze z jakimiś dodatkami (zawsze długa data przydatności). Kupuję ser w kawałku: w moim sklepie "Łowicka krajanka" tłusty lub półtłusty, czyli w kostce: 

I farsz do pierogów ruskich z takim twarogiem jest nawet grudkowaty, a nie "maźglaty"  :D  i u mnie wygląda tak:

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


CUDOWNA   ZIMA!!!!  Bigsmile   :D   :D  Szkoda, że nie było takich widoków na Boże Narodzenie  Crazy  Śnieg pruszy dalej, mycie okien z listy wykreślone, grabienie ogródka -też! Same zalety tej pogody  Bigsmile  KOzaków nie chowam, palto pewnie się przyda, więc kurtki wiosenne pochowane głęboko  Smile   Love   Ważne, że zdrowi jesteśmy!  Smile Wstałam o 5:45, odwiozłam Kasię na pociąg, i za łopatę Smile   :D  Dobrze robi taki ruch na świeżym powietrzu  Smile  Pieski zadowolone, że pani bawi się z nimi śniegiem  Smile     Pozdrawiam cieplutko i życzę słońca w sercu  Love  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Dziewczyny ja dziś rano za oknem miałam takie widoki: 

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Love Elu widzę Twoje aktualne zdjęcie Bigsmile Jesteś  Ładną Kobietą o Wielkim Sercu  Love Love Love Love Love Love Love Love Love


Magi! Smile super ten Twój Junior Smile GRATULACJE Smile

Love

Święta zbliżają sie wielkimi krokami, a ja się zastanawiam czy wyciągać bombki czy pisanki :P

może i to i to ? bo gałązki z liśćmi to chyba nie w tym roku, raczej zostaną nam iglaki Wink

wracam do normalnego rytmu pracy i cieszę się jak dziecko, że w końcu mogę posiedzieć nad probówkami zamiast nad papierami Smile a w kuchni.... wczoraj padło tiramisu (po bankiecie zostało opakowanie mascarpone).

Buziaki i powodzenia w przedzieraniu się przez zaspy (nas kompletnie zasypało) Love   Love   Love


I samo sie robi, a Ty masz wiecej czasu Bigsmile Bigsmile Wink Wink Witaj po dlugiej przerwie, usprawiedliwionej Wink Wink Wink

Przepisownia sie rozruszala, to cieszy Party Party Party   Wiecej osòb, wieksze zamieszanie Bigsmile :bigsmile:  Mysle, ze jak ostatnim razem tu zagladalas, to bylo dosc martwo.... teraz duzo sie zmienilo, na szczescie Bigsmile :bigsmile:  Powolutku nadrobisz Wink Wink Wink

Magi, gratuluuuuujeeeeeeeee !!!!!!!!!!! Jestem z Wami, ciesze sie z Wami Party Party Party   Wiem jak to jest, az Cie duma rozpiera Bigsmile :bigsmile:  Pamietam, jak moja còrka Kari, wygrala konkurs na najlepsza poezje Love Love Love   Och, jak ja wtedy uroslam Party Party Party   Ona dostala pieniadze w nagrode, puchar, a ja chodzilam dumna jak paw :D :D :D ;)  Potem byla chemia, potem informatyka..... To sa satysfakcje Bigsmile Bigsmile Bigsmile   Te nasze kochane dzieciaki Love Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Dziewczyny, Kochane, kiedy ja nadrobię to czytanie? Wróciłam dzisiaj jak syn marnotrawny ;))) po długiej nieobecności, a tu po prostu ruch nieziemski! Super! Dzięuję Wam ;). I na dodatek widzę, że niektórzy rozwijają się tu rękodzielniczo ;). Ja przy karmieniu małej Gabi wkręciłam się na dobre w szydełkowanie i teraz w każdej wolnej chwili (czyt. po nocach) szydełkuję zabawki :). Ale TM nie stoi oczywiście samotny, bo to nasz podstawowy (w zasadzie prawie jedyny) sprzęt kuchenny i ciągle ma dużo pracy. Zwłaszcza, że Gabi je już obiadki, a tu TM jest niezastąpiony: zmiksuje, ugotuje i tylko jeden garnek do mycia!! Tak się cieszę, że go mamy, że szok ;).

porcupine ma na imię Monika i zaprasza na swój blog o rękodziele: www.domzakoncemswiata.blogspot.com


Smile Marzenko Tobie rownież życzę miłego wieczorku i kolorowych snów Love Love


Witajcie wieczorową porą :D  jesteśmy już po konkursie :D oj ciężkie były zadania Junior rozwiązał 4 dobrze na 5, ale to jedno zadanie to nie wiem czy jakieś dziecko rozwiązało, nawet my nie mamy pomysłu jak je rozwiązać hihihi. Ale Junior zadowolony i już odetchnął :D ogłoszenie wyników dopiero 15 maja na uroczystym zakończeniu konkursu, i dopiero wtedy powiedzą kto został orłem matematycznym, wcześniej wyników nikt nie zobaczy, ale pani pocieszyła dzieci ze wszyscy dzisiaj są finalistami i dostaną dyplomy i nagrody :D :D :D tak więc jesteśmy bardzo dumni z Krzysia :D :D :D

Verciu oj faktycznie jeszcze czeka nas zmiana czasu, zupełnie o tym zapomniałam :D

Grażynko dziekuję wypoczęłam :D wczoraj zasnęłam przed 22 jak nigdy i organizm się troszku zregenerował :D dzisiaj też zamierzam iść wcześniej :D

Miłego wieczorku i kolorowych snów :D :D :D :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Zmeczenie teraz bedziemy odczuwac, niestety, kobietki Aw Aw :(  Wlasnie dlatego, ze wiosna idzie.... Czlowiek chodzi ospaly, skolowany.... a jak zmienia czas, to przez kilka dni bedzie jeszcze gorzej, pòki sie nie przyzwyczai organizm , i nie obudzi calkowicie z zimowego snu :)  Uszy do gòry Smile :)  Buziaczki Love Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Love Odpoczywaj Marzenko Bigsmile Love


Grażynko dziękujemy bardzo Smile powiem Ci, że takie siedzenie i tworzenie sprawia mi strasznie dużo radości, zwłaszcza, ze razem ze mną pracuje Krzysiu, sam maluje i ma z tego radość :D :D  zrobił piękną pisankę na konkurs do szkoły sam :D śmiejemy się z Mamą że będzie kontynuował nasze wynalazki :D

Gabrysiu przekazałam gratulacje Juniorowi - bardzo dziękuję :D ćwiczyliśmy dzisiaj kilka zadań z matmy tak dla treningu i powiem, ze jestem zdumiona jego umyslem bardzo szybko rozwiązuje zadania z treścią na logiczne myslenie, ja muszę się dłużej zastanowić a on szast-prast i już pisze odpowiedź :D ciesze się, że ozdobki sie podobają :D moja Mamcia ciągle coś wymysla a potem nam to pokazuje i my łapiemy bakcyla :D :D :D

A tak to miałam dzisiaj ciężki dzionek w pracy, dużo papierkowej roboty a umysł jakis taki zmęczony, niech już będzie w końcu ta wiosna !!!! Chyba zacznę jakieś tańce aby ją przywołać :D :D :D siedzę sobie teraz i wypoczywam z Wami :D poćwiczyłam zumbę i wypiłam pyszny jogurt zrobiony w TM i zmiksowany a ananasem :D położę się chyba dzisiaj wczesniej spać bo wczoraj szłam po 24 Smile lubię sobie posiedzieć wieczorkiem a rano jak budzik dzwoni o 5.45 to oczy na zapałki Bigsmile

Miłego wieczorku kochane :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Bigsmile Love Marzenko, gratulacja dla  Juniora! Dla Ciebie zas wyrazy uznania za sliczności   decoupage. Doskonałe i piękne hobby. Ale Wy z Mamuśką to jesteście uzdolnione plastycznie, na każda okazję. Super!

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Smile :D Bigsmile Marzenko moje gratulacje, ja zawsze wierzyłam w Krzysia  Bigsmile :love:trzymam mocno za Niego kciuki  Love   Podziwiam zdolności  i talent manualny Mamusi  Smile Marzenko odziedziczyłas zdolności po Mamusi . Nie tak dawno podziwiałam piękne choinki a teraz aniołki, Cieszy mnie to, że relaksujesz się przy tworzeniu tych wspaniałych rzeczy  Bigsmile :love:  Dziewczynki pozdrawia serdecznie  Smile :D Bigsmile Love


Dziękujemy Kochana :D :D :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


:DNiusiu  gratulacje szczere  i serdeczne. Wink

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Przede wszystkim gratulacjeeeeeee dla Krzysia i dla rodzicòw Party Party Party   Ciesze sie z Wami i trzymam kciuki Bigsmile Bigsmile Bigsmile   A teraz complimenti dla Mamy i dla Ciebie Bigsmile :bigsmile:  Sliczne te cudenka Bigsmile Decoupage to wspanialy relax, ale i tez zajecie dla cierpliwych Wink ;)  Trzeba miec smykalke i duzo cierpliwosci .... Brava !!!!!! Party Party Love Love Love   Buziaczki Love Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Niusiu Kochana bardzo się cieszę, że już jesteś po obronie i wszystko poszło dobrze :D i fajnie że bankiet też się udał :D nie ma to jak pomocne bliskie osoby :D i cieszę się, że zrobilaś moje ciasteczka - mam nadzieję, że smakowały :D Grtauluję Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Oj Dziewczyny gdzie ta wiosna, taka zimnica, na szczęście chociaż w ciągu dnia świeci słoneczko i raźniej na duszy, ale te mrozy mnie już dobijają Aw ale jeszcze mam nadzieję chwilka i będzie w końcu ciepło :D

Muszę się Wam pochwalic Kochane, że Junior dostał sie do następnego etapu z konkursu z matematyki, przesło 30 osób z całej Bydgoszczy a on jako jedyny rodzynek ze szkoły :D jestem z niego bardzo bardzo dumna :D i dalsza część startuje już w tą środę :D :D :D :D tak więc trzymajcie kciuki kochane za powodzenie :D

A ja ostatnio mam nowe zajęcie - nauczyła mnie tego moja kochana Mamunia, która była na szkoleniu i robimy różne cudeńka metodą decoupage :D wciągnęłam się na maxa i pochłanie mnie to ostatnio bez reszty :D maluje aniołki, ozdoby świateczne i inne :D super sprawa i relax :D zamieszczę kilka fotek :D :D

 

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Dziękuję Wam Kochane Smile Love   aż żałuję że tyle jedzenia zostało, bo teraz tylko otwieram lodówkę i jest, i nie mogę sobie poszaleć w kuchni ;).

Jestem zmęczona nie tyle fizycznie co psychicznie i chyba poczytam sobie jakieś lekkie romansidło. Buziaki

Miłego weekendu, wreszcie słońce, mimo że mrozik Smile

 


Love Bigsmile Bigsmile Aniu, GRATULUJĘ!  Byłam pewna, że wszystko się uda.  Myslę, że zdobyty tytuł nie zmieni Twojego nastawienia do gotowania i naszego forum!  Teraz trochę daj sobie na luz: świąteczne gotowanie pozwoli się odstresować. Wiesz sama jaka to przyjemność i radość dla podniebienia .

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Gratuluje Aniu !!!!!!!! Party Party Party :party:  W koncu dotarlas do mety Party Party Party   Impreza sie udala, ciesze sie Bigsmile Bigsmile Bigsmile Party Party :party:  Co do zimy, to u nas tak sie jej nie odczuwa, co prawda, jak w Polsce, w dzien juz ponad 20°, czasem pada, czasem slonce, ale juz wszystko kwitnie... moje sliwki , morele w ogròdku, salata juz prawie urosla, groszek tez juz wystrzelil Smile Smile Niedlugo czeka nas sianie wszystkiego Smile :)  W srode powitamy juz wiosne i mam nadzieje, ze naprawde przyjdzie Bigsmile Bigsmile , a nie tylko w kalendarzu.... Zycze i Wam pieknej pogody, jak najszybciej Love Love Love I odpoczynku, milego weekendu , i Eli milego dekorowania, a przede wszystkim wspanialego, udanego spotkania Bigsmile Bigsmile Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


dr Aniu, gratuluję Ci tej obrony i szczerze podziwiam  :)  :D  Zasłużyłaś na tytuł  Smile  Cieszę się, że bankiet udał się na medal. Nie ma to jak rodzina i dobre koleżanki  :D   Teraz odpoczywaj. Pogodą się nie przejmuj, podobno od przyszłego tygodnia ma być na +  Wink  Długo czekamy na wiosnę, to ją bardziej docenimy jak już zawita na dobre  Smile  Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia. A sama wracam do dekorowania mazurków na niedzielne spotkanie w firmie  :D   Smile  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Smile Niusiu moje gratulacje Smile :D Bigsmile Love Love Love Love Love