Forum Prośba



3 odpowiedzi | Ostatni wpis

Witaj Hanno,

w zupełności zgadzamy się z Twoją opinią i prośbą.

Szanowni użytkownicy, bezpośrednio po rejestracji na Przepisowni, prosimy o zapoznanie się z istniejącymi sekcjami, w ramach których możecie umieszczać różnego rodzaju informacje na forum Przepisowni w wybranych przez Was obszarach. Dzieki temu unikniemy niepotrzebnego chaosu i jednocześnie ułątwimy pozostałym użytkownikom swobodne korzystanie z naszego portalu społecznościowego.

Wszelkie niepoprawnie zamieszczone informacje będą albo kasowane, albo przenoszone do właściwej sekcji (wraz z powiadomieniem twórcy wątku / posta).

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Witam mam prośbę do wszystkich a zwłaszcza do nowych użytkowników przepisowni

nie wpisujcie postów jak leci ,bo to tylko zaśmieca a nie pomaga .Jestem tu codziennie i zaglądam do każdej sekcji czy komuś jest potrzebna jakaś rada ,ale po to mamy podzielone ,żeby było łatwiej innym użytkownikom coś znaleźć . Ostatnio w sekcji  Nowi Członkowie ktoś zamieścił prośbęo przepis na kotlety schabowe .Następny nowy użytkownik nic nie napisze bo pomyśli schabowy to nie tu .Jest dużo tematów ale prośby o przepisy zamieszczajmy w sekcji przepisy ,tam szybciej ktoś odpowie a ktoś inny zainteresowany znajdzie pomoc  No to się nawymądrzałam .Jeżeli kogoś uraziłam tym postem to od razu porzepraszam ,a jeżeli admin uzna go za niepotrzebny to go może usunąć.

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.