Forum PODRÓŻE Z THERMOMIXEM - KONKURS


84 odpowiedzi | Ostatni wpis

Zgadzam się z Gabi. Podejrzewam, że grono osób nie wie o naszym istnieniu, ale faktycznie może jakaś sonda??? ja z własnego doświadczenia moge powiedzieć, że moje koleżanki jak u mnie zobaczyły TM i posmakowały potraw i zobaczyły jak szybko się je robi to zdecydowały sie na kupno TM :D :D :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Dzięki gabi49 Smile wydaje mi się, ze wiele osób myślących o zakupie TM nie zdaje sobie sprawy, że mamy społeczność - Przepisownię, która jest nie tylko ogromną bazą przepisów, ale także możliwością spotkania Thermomaniaków Smile

Pozdrawiam Mixi


Oczywiście, będę to robić Mixi. Tylko co z tego wyniknie? Niby na innych portalach też są różne publikowane przepisy, ale tam najczęściej są też reklamy , za które reklamodawcy płacą. U nas nie ma reklam i nie ma opłat, a przepisownia jest finansowana bezpośrednio przez Vorwerk, a pośrednio przez nas, użytkowników TM. Oczywiście, przepisownia stanowi pewnego rodzaju reklamę i może być zachętą dla osób, które TM nie posiadają. Te jednak osoby zaglądają tu rzadziej. Ciekawa jestem jak wypadłaby sonda wśród użytkowników TM,  z zapytaniem , czy przepisownia pomogła im w podjęciu decyzji o kupnieTM. Mixi , a może pomyślisz o zrobieniu takiego bardzo prościutkiego , na zasadzie tak-nie, sondażu wśród użytkowników  przepisowni?;)

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Podsyłajcie na: mixi@vorwerk.pl wszystkie przejawy takiej nieuczciwości

Pozdrawiam Mixi


Oj Mixi bardzo bym tego chciała, żeby to się zmieniło, ale to chyba niemożliwe. W internecie tacy ludzie są anonimowi i po prostu robią i piszą co chcą Puzzled ale taki jest juz ten nasz postęp i rozwój technologiczny - nie dla wszystkich niestety i dlatego tak sie dzieje Puzzled

Ale najwazniejsze, że my tutaj się wspieramy i mamy siebie :D :D :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Jest to smutne i niewłaściwe, mam nadzieję, że wkrótce „kultura" internetu zmieni się na korzyść osób zamieszczających swoją „twórczość" na platformach takich jak Przepisownia. Jak na razie wytrwale śledzę inne fora. Pamiętajcie, że kopiowanie czyichś pomysłów i tak niepochlebne opinie wynikają po prostu z zazdrości o urządzenie i tak wspaniałych użytkowników.

Pozdrawiam Mixi


Ja też popieram i uważam że Gabi ma rację i Magi również i smutne to jest ,kiedy " cwaniacy"  wykorzystują innych Aw


Tak Gabi, wiem, ze na innych forach czy stronkach są zamieszczane nasze przepisy przez inne osoby tylko bez wykorzystania TM !!!!!! I to jest bardzo nieładne, tym bardziej, że TM krytykują osoby, które najczęściej nie miały nigdy z nim do czynienia, nigdy nie gotowały w TM a sa takimi znawcami tematu, to jest wstretne. Ale taki juz jest internet, jest w nim dosłownie wszystko !!!!!!!

Popieram Twój apel :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Jesteście wszystkie świetne! Wszystkie macie 100% racji! Love Zdradzę Wam jednak ,że ja na ostatnim spotkaniu poniedzialkowym  (Przedstawicieli Handlowych), w naszym oddziale, uczyłam kobitki jak korzystac z przepisowni. One myslały, że na przepisowni sa przedrukowane książki do TM i nie mogły znaleźć tych przepisów!  Sądzę,że po krótkim kursie zaczną wreszcie "wchodzić" na nasz portal i  aktywnie uczestniczyć. To tak jak z TM: "przepisownią" trzeba się "zarazić" Z drugiej strony wiem, że mnóstwo osób , które nie posiadają TM, korzysta z naszej przepisowni i jej dorbodziejstw przepisowych. Ja to nazywam brzydko "kradzieżą" myśli   twórczej! To są najczęściej posiadacze innych urządzeń thermomixo-podobnych,  do których nie ma tak pięknych książek  i porad jak gotować.Na dodatek oni to właśnie  na innych forach (np.kafeteria) krytykują TM najbardziej!  Może to brzydko, ale uważam, że takie osoby powinny płacić za każdy pobrany przepis, tak jak płatne są często inne rady w internecie.Przecież utrzymanie "przepisowni" kosztuje, a nie ma na niej żadnych płatnych reklam. Puzzled   Bezpłatny dostęp do drukowania i przesyłania dalej , powinni mieć tylo posiadacze TM. Co Wy na to?  Wink

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Ahahahah !!!! Masz na mysli Karolinko babcie 150-letnie, ktòre naprawde nie maja pojecia, co to komp??? Wink Wink ;)  W takim razie sa usprawiedliwione;) Wink Wink Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Ha !!! Party Party Party   Wiedzialam, ze stoicie po mojej stronie i myslicie Kochane, tak jak ja mysle Love Love Love   !!!!!! Jest nas garstka, co prawda, ale zgrana Bigsmile :bigsmile:  Cale szczescie;) ;)   Jestesmy w ròznym wieku, kto starszy, kto mlodszy..... i radzimy sobie z kompem wszyscy..... Wiem, np., ze Grazynka i Gabrysia sa ciut starsze ode mnie, i mimo wszystko uczestnicza bardzo aktywnie w "zyciu Przepisowni"... da sie... Inni??? Mysle, ze to po prostu zwykle lenistwo albo....??? Zreszta, skoro uzytkownik umie wejsc na strone, poszukac przepisu, to i potrafi dodac komentarz, podziekowac, dodac cos od siebie, prawda?...., a wiekszosc (  BARDZO PRZEPRASZAM ZA WYRAZENIE ) gwizdze sobie na to wszystko... " bierze, co mu potrzeba", i tyle... Szkoda... Naprawde wielka szkoda... Mixi caly czas zacheca (bez odpowiedzi:(  ), my raz zachecamy, to znòw " posylamy strzaly" z nadzieja, w kogos trafia i sie odezwie.... nic... Doszlo zaledwie pare osòb... to cieszy, ale to za malo. Aby ta nasza swietna spolecznosc bardziej jeszcze sie ozywila, potrzeba wiecej aktywnych ludzi !!! Przepisownia, to naprawde wspaniala sprawa... czyzby innym sie nie podobala??? To niech napisza, ze im sie niepodoba, dlaczego, co chcieliby zmienic..... Mixi tyle razy pytala, bylo tez kilka propozycji.... Wszystko da sie zrobic.... Tyle, ze na te nasze apele nikt nie odpowiada... Podziekowac za rade, przepis, odpisac, jak wspomniala Ela, nic nie kosztuje... To jest kwestia dobrego wychowania... Starczy 1 slowo, a cieszy.... Bedziemy ( pisze i za Was Dziewczyny, bo wiem, ze myslicie  podobnie ) dalej "walczyc", ulepszac , " ozywiac" Forum, bo warto, naprawde warto i miejmy nadzieje, ze wiele osòb " ruszy" sumienie i zaczna uczestniczyc aktywnie;) Wink ;)  Moze ktos sie w koncu znudzi tym naszym zrzedzeniem, narzekaniem i sie odezwie;) ;)  Zapraszamy, czekamy Wink Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Bigsmile Moje kochane dzieci najpierw kupiły mi komórkę,potem laptopa i zaczełam się uczyć "nowoczesności" Bigsmile   Jestem na początku nauki i daleko za Mamusią Eli Bigsmile dlatego proszę o wyrozumiałość Wink Wink aparatu nie mam więc nie mogę robić zdjęć Pozdrawiam Smile Love


Świetny pomysł Smile Na prawdę żałuję, że więcej osób nie angażuje się tak jak Wy, im więcej osób tym lepsza zabawa Wink

Pozdrawiam Mixi


Oj tak Elu :D w sumie to jesteśmy zgraną grupą użytkowników TM i bardzo się cieszę, że mam Was przy sobie :D wirtualnie :D fajnie by było kiedyś się spotkać na żywo :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Myślę, że dziewczyny mają rację, większość osób TYLKO ściąga przepisy. Ja nie mam nic przeciwko, przecież po to je zamieszczam, ale dlaczego taki Ktoś nie wejdzie jeszcze raz na tą samą stronę po wykorzystaniu przepisu i nie wstawi komentarza, oceny... może jakieś cenne uwagi albo warianty? Naprawdę byłabym bardzo wdzięczna. To też w jakimś stopniu podziękowanie za nasz czas spędzony przed komputerem...

Podobnie jest z różnymi poradami. Ktoś ma pytanie, my odpowiadamy a potem...  cisza... nic, ani dziękuję, a może porada była zła? (też chciałabym wiedzieć...)

Zarejestrowanych osób jest ponad 9 tysięcy!!! Gdyby każdy napisał tylko 1 raz.... Ale wpisów jest niecałe 2 tysiące i udziela się najczęściej kilka tych samych osób.

Te liczby mówią same za siebie...   Aw   Aw  

Ale te osoby, które regurlarnie tu zaglądają, oceniają, piszą tworzą niezłą paczkę i cieszę się, że do niej należę. Pozdrawiam

Love

Cooking  7   Cooking  1   Cooking  4   Cooking  10   Cooking  2   Cooking  6  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Dzięki Karolina  :D   :D  

Rozbawiłaś mnie, ciekawe co powiedziałaby moja kochana Mamusia :))

Kilka lat temu wzbraniała się przed kupnem telefonu komórkowego a dziś posługuje się komputerem, nauczyła się korzystać z internetu... Dla chcącego nic trudnego a jak się jest trochę starszym to nauka jest trochę dłuższa i uczący musi mieć duuużo cierpliwości ale jaka potem SATYSFAKCJA!!!

Ja też uważam się za gospodynię domową ale nie wzbraniam się przed korzystaniem z tak nowoczesnych urządzeń jak komputer/internet, TM...

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Dziękuję Wam Dziewczny i Każdej z osobna za to że JESTEŚCIE i służycie dobrymi radami,przepisami itd. płynącymi z serca Love Love Love i za to WAS bardzo bardzo lubię Love Love Love


Ogólnie forum dość słabo funkcjonuje. Mało osob, mało wpisów. Być może TM kupują gospodynie domowe, ktore nie lubią internetu Smile


ja cały czas z całego serca kibicuje wszystkim użytkownikom Przepisowni i czekam na kolejne smaczne i ciekawe przepisy

Pozdrawiam Mixi


No właśnie, potrzeba dużego kopa aby co niektórzy się rozkręcili Wink no dalej do boju Uzytkownicy TM do boju :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Dzięki Veroniko za rozkręcenie tej naszej Przepisowni  Love  

Pokazałaś nam, jak powinna działać tak naprawdę  Smile

i cały czas udzielasz dobrych rad, dzielisz się przepisami, zdobywasz informacje i przepisy na dania specjalne.... wyliczać można jeszcze długo.

DZIĘKI!  Smile   Smile  JESTEŚ SUPER!!!  Love   Love  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Grazynko, nie martw sie, poczekamy na Twoje przepisy:) :)  Jak sie dobrze zaznajomisz z TM, przepisy same pòjda;) Wink . Widzisz, sprawa jest w tym, ze Ty uczestniczysz , naprawde uczestniczysz jak i ile mozesz w " zyciu Przepisowni", mimo, ze nie podajesz jeszcze przepisòw. Jestes kochana i usprawiedliwiona Love Love Love . Jest tu , niestety, duzo osòb, ktòre swietnie radza sobie z TM (maja go od kilku lat), ale nigdy ich ani nie widac, ani nie slychac... Dlaczego??? 

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


  Love   Witam Miłośniczki TM Love Podziwiam Wasz zapał i zaangażowanie     w konkursie. Ja jestem na etapie poznawania Thermomixa i czerpię wiadomości z przepisowni i dzieki waszym przepisom zaskakuje rodzinę i nikogo nie proszę do pomocy w kuchni Wink Love   Pozdrawiam Bigsmile


Zgadzam sie z Magi:) :)  Mamy jeszcze 2 tyg. na zamieszczanie przepisòw, a potem glosowanie Bigsmile Bigsmile . Szkoda tylko, ze jak zwykle, nie uczestnicza wszyscy... Doszlo kilka- nascie przepisòw nowych,  "odezwalo sie" kilka osòb wiecej, ale to stanowczo za malo..., a jak minie konkurs (i nagrody!!!!!!! ), to obawiam sie, ze znowu wszystko ucichnie:(  Tak bardzo lubie ta nasza  Przepisownie, gotowac, dzielic sie poradami, przepisami , "pogaduszkami", .. poznalam kilka swietnych osòb.... super sprawa....  Dlaczego wiekszosc uzytkownikòw zaglada tu tylko, by "wziasc" przepis???  Albo poszpera tu i tam, poczyta, co tam nowego popisali inni, i... nic, ani slowa, kompletna cisza....  Zadnego komentarza...  Nie wierze, ze gotuja, korzystajac tylko z przepisòw tutaj... Kazdy ma wlasne potrawy, wlasne pomysly... Czemu sie wiec nie podzielic !???  Nie rozumiem tego... Wiadomo, ze najlatwiej to na gotowe, ale choc 1 przepis, 1 komentarz od czasu do czasu... Byloby przyjemniej...  Mysle, ze kilka osòb stoi po mojej stronie i mysli podobnie ,jak ja... Chyba bedzie trzeba zrobic skladke i wezwac specjaliste... mamy klopoty ze sluchem Bigsmile :bigsmile:  kazdy apel o wspòlprace pozostaje bez odpowiedzi;) ;)  Glucha cisza;) Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Super sprawa z tą książką i innymi nagrodami :D  kochane użytkowniczki TM zachęcam do głosowania na przepisy i do zamieszczania swoich przepisów :Dnaprawdę warto, nie ma nic fajniejszego jak dostać prezent za swój przepis  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D będzie miała potem Mixi co robić hihihihi :D :D :D pozdrawiam :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


„Podróże z Thermomixem” to 80 przepisów z 23 krajów, książka ta wzbogacona jest o charakterystykę kuchni i opis potraw typowych dla danego kraju. Polecam Smile

Pozdrawiam Mixi


czy "|Podróże z thermomixem" to książka coś w stylu "tak, lubię gotować"?


Bardzo się cieszę, pamiętajcie, że możecie zostać również gwiazdami naszego newslettera Wink

Pozdrawiam Mixi


i mnie ucieszył konkurs - motywuje do działania i wiekszej wyobraźni w kuchni Smile


Świetnie bardzo się cieszę, że jest nowy konkurs. Muszę się wziąść za gotowanie choć ostatnio nie mam za dużo czasu bo mamy remoncik w domku. Ale będę zaglądać i na Was głosować :D :D :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Super sprawa!!! Świetny pomysł na konkurs o tej porze roku!!! Jutro jade na bazarek po prodykty i do gotowania   Smile  Aparat muszę jeszcze przygotować w pogotowiu, żeby wszystko dokładnie sfotografować   Love  

Dzięki!!!   Cooking  1

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Swietna sprawa, MIXi.... Smile :)  Ludzie, bierzemy sie za gotowanie;) Wink Party Party Party

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Zapraszamy do udziału w konkursie. Szczegóły pod:

http://www.przepisownia.pl/content/zasady-konkursu-%E2%80%9Epodroze-z-thermomixem%E2%80%9D

Jeżeli macie jakieś pytania - piszcie:)

Pozdrawiam Mixi