Forum Nowe tytuły



13 odpowiedzi | Ostatni wpis

No niestety PL ma mały wybór książek i słabo dbają o klientów.  Wystarczy wejść na stronę niemiecka by zobaczyć bogatą kolekcję. Szkoda że w innych krajach można a u nas nie!!!


Będe miał do odsprzedania ksiażkę i nosnik Apetyt na Wege. Jakby ktoś był zainteresowany zapraszam.


Witam, to prawda, ze na polskim rynku nie ma wielkiego wyboru ksiazek. Mieszkam na stale we Francji i musze przyznac, ze oferta tutaj jest naprawde interesujaca. Chcialam sobie dokupic ksiazki z polskimi przepisami i tu niestety nastapilo rozczarowanie. Nie ma zadnego wyboru  :(( Ratuje sie przepisownia, gdzie dzieki Wam, drodzy uzytkownicy z rodzinki Thermomix, moge znalezc wiele przepisow z polkiej kuchni. Smaki mojego dziecinstwa, ktore moje dzieci i maz bardzo sobie chwala.  Bigsmile


Zgadzam się w 100%  w dodatku te dwie dodatkowe książki bardzo ubogie i przepisy średnie takie nie dla polskiej rodziny. Przepisy z newslettera nie są na nośnikach i ja nie lubię latających kartek wokół.To jedno z moich największych rozczarowań uboga oferta przepisów na Thermomix w formie i książkowej i nośnika.  Oczekiwałam, że firma będzie bardziej rozwijać ten produkt


Przez przypadek weszłam na stronę niemiecką i australijską TM i zachwyciłam się ilością książek wraz z nośnikami do kupienia. Proszę o informację kiedy w naszym sklepie internetowym możliwe będzie nabycie conajmniej 10 kompletów tj książek wraz z nośnikami a nie nędzne 3. Sądzę,że wiele osób tego oczekuje.Proszę o konkretną odpowiedź dlaczego tak marnie przedstawia się atualna oferta do TM5.

 


A ja nie mam karty kredytowej i tym samym nie mogę skorzystać z kolekcji, czego bardzo żałuję:(


Witam! Wybór kolekcji jest bardzo duży i mialabym ochotę na kilka z nich,ale zawsze mam obawy co do płatności kartą przez internet.


BeataMak wrote:

Ja chciałabym kupić w sklepie Vowerk kilka kolekcji z przepisami, ale niestety nie mam takiej karty kredytowej, którą można płacić przez internet. Czy jest jakaś inna droga zakupu kolekcji? 

Pozdrawiam.

 

Beatko, książki w wersji papierowej  kupuje się w sklepie internetowym z płatnością za zaliczeniem pocztowym. Płatność kartą dotyczy kolekcji na portalu "mojthermomix.pl". Te kolekcje nie są w formie papierowej, lecz masz je na swoim koncie po zarejestrowaniu sie i zalogowaniu. Popytaj swojej przedstawicielki, wytłumaczy Ci dokładnie. Smile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Love Beato, porozmawiaj ze swoją Przedstawicielką, na pewno pomoże Love


Ja chciałabym kupić w sklepie Vowerk kilka kolekcji z przepisami, ale niestety nie mam takiej karty kredytowej, którą można płacić przez internet. Czy jest jakaś inna droga zakupu kolekcji? 

Pozdrawiam.

 


O nowościach książkowych informujemy na bieżąco, polecam przepisy z newslettera - wysyłanego co miesiąc. Dodatkowo polecam archiwum:

http://thermomix.vorwerk.pl/pl/opieka/archiwum-newsletterow/2013/

Pozdrawiam Mixi


Przez przypadek weszłam na stronę http://www.thermomix.com.au/ i zachwyciłam się ilością książek do kupienia. Mixi powiedz proszę czy planujecie jakieś przedruki w języku polskim? Nie ukrywam, że taką http://www.thermomix.com.au/products/cook-books/1502-a-taste-of-vegetarian.aspx byłabym bardzo zainteresowana, myślę,  że nie tylko ja Wink