Forum Nowa książka


68 odpowiedzi | Ostatni wpis

Polecam ciasteczka czekoladowe, ciasteczka maślane, sernik, bagietki tradycyjne, szparagi z ziemniaczkami i sosem holenderskim, pierogi leniwe, gulasz po węgiersku, kurczak duszony z czerwoną papryką:") to już wypróbowałam i naprawdę pyszności!!!!


Czekamy na opis wrażeń kulinarnych inspiracji z książki "Tak lubię gotować" Smile

Pozdrawiam Mixi


właśnie dziś otrzymałam książkę "Tak lubię gotować", którą wylosowałam w konkursie. Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu. Książka jest wspaniała, dziękuję bardzo. To chyba pierwsza rzecz w moim życiu, którą wygrałam. pozdrawiam wszystkich "zarażonych" thermomixem.

pusia


Jest dostępna już w katalogu Smile

Maks21


W zakładce "Chciałabym mieć książkę, która..." są wyniki konkursu z Przepisowni na książkę "Tak lubię gotować" Smile

Maks21


Moja przedstawicielka od siebie dała mi dwie świąteczne książki:)


ja dostałem za polecenie jakąś cieńka o świętach Aw


Otrzymałam tą książkę, bo poleciłam koleżankę, która kupiła TM. Bardzo fajna, same nowe przepisy, jedyne co, to teraz widzę, że prawie wszystkie są tutaj w przepisowni zamieszczone:)

Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się kogoś polecić, bo można dostać jeszcze inną, taka z czarno-białą okładką (nie pamiętam tytułu), ta to jest warta każdej ceny.

Pozdrawiam


Do zaończenia konkursu pozostało jeszcze 90 przepisów do zamieszczenia. Czekamy na nowe przepisy Cooking  1

Pozdrawiam Mixi


Nowe książki kulinarne najpierw są dostępne w promocjach: dla przedstawicieli handlowych, gospodarzy prezentacji i klientów.

Dopiero po tym okresie wprowadzamy je do sprzedaży.

Aukcje na Allegro nie sa związane z naszą firmą i ceny podawane na aukcjach zawyżają wartość tej książki.

Książka „Tak lubię gotować” będzie na pewno dostępna w sprzedaży w tym roku.

Pozdrawiam Mixi


Witam, wstępne informacje  książce "Tak lubię gotować" można znaleźć pod tym linkiem:

http://www.vorwerk.com/pl/thermomix/html/nowa_promocja.html

 

Pozdrawiam Mixi


nie dowiemy się czy jest tyle warta

może dla kolekcjonerów książek TM

bo jest to zbiór przepisów z 17 krajów

i może sie okazać mało przydatną  pozycją.

np".Pełną parą" też jest zbiorem zagranicznych przepisów

(Niemcy,Francja,Włochy,Hiszpania Portugalia).

Po "Zapiekance na parze " z książki podstawowej spodziewałem się rewelacji po tej pozycji,

byłem strasznie zawiedziony poza deserami i dosłownie paroma przepisami nic mnie nie zaimteresowało.

Może ktoś co ma już "Tak lubię gotować" podzieli się opinią o tej książce,wtedy będziemy wiedzieć czy warta jest tej ceny(w połowie zeszłego roku żadali 99zł)


Witam, znalazłam książkę "Tak lubię gotować" na allegro, ale jej cena przekracza za każdym razem 200 zł, (NAWET ZA UŻYWANĄ!!!  Jestem ciekawa, czy ta książka jest faktycznie tyle warta??? Poszukuję jej od jakiegoś już czasu i za każdym razem kiedy się pojawia na aukcjach osiąga cenę "BIAŁEGO KRUKA" Wink Skoro jest takie zainteresowanie tą pozycją czemu nie można jej kupić w sklepie online ???

Pozdrawiamas


Witamy, konkurs nadal trwa. Informacje o jego rozwiązaniu przekażemy bezpośrednio zwycięzcom, jak również użytkownikom Przepisowni. Pozdrawiam

Pozdrawiam Mixi


Fajnie by było, bo słyszałam, że są ciekawe przepisy. Nikt sie jeszcze nie chwali, może nikt nie wygrał:)

Pozdrawiam


z tego co wiem co 10 uczestnik który zamieści przepis miał dostać,

jeszcze się nikt nie pochwalił.

Widziałem tę  pozycję na grudniowych warsztatach w Katowicach

Każdy nowy posiadacz  styczniowy Thermomixa też dostanie.

Kupić się na razie nie da.

Możemy tylko liczyć na to że coś wygramy

albo że ktoś zamieści z tej księgi przepisy w Przepisowni Cooking  2


Witam. Wie ktoś może jak można otrzymać książkę, "Tak lubię gotować"???

Jest jakaś szansa, żeby ją wylosować, udało się już to komuś????

Pozdrawiam