Forum MAKARONY


56 odpowiedzi | Ostatni wpis

Doskonały pomysł!  Ja Wam powiem, że własne makarony są dużo zdrowsze, a wiecie dlaczego? Bo robimy je ze świeżych jajek! W makaronach kupowanych , robionych fabrycznie , jest proszek jajeczny zawierający cholesterol szkodliwy dla serca. Tak powiedzial mój lekarz, a myślę, że on się na tym zna. Zalecił mi właśnie makarony własnej roboty. Tylko ja nie mam czasu ich robić i nie jem wogóle. Cooking  7 Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


To nic, ze mozolny;)  Jak podasz, to bedzie dla wszystkich, Lidka, a jak ktos bedzie mial czas , i ochote, to sie pobawi;)  Napewno skorzysta wiele osòb;) Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


raz robiłam makaron trzykolorowy z przepisu TM. wyszedł pyszny, ale niestety to mozolna praca. 


Swietnie:)  Mamy teraz zajecie z przyprawami, makami.... zajmiemy sie i makaronami.... Bigsmile   Dzieki Mixi za pomysl;)

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Dziewczyny Smile czekamy na Wasze makaronowe upodobania i porady Smile

Pozdrawiam Mixi