Forum Kłopoty z przezroczystymi akcesoriami do TM31



11 odpowiedzi | Ostatni wpis

Dokładnie to samo. Od roku mam Thermomixa i pokrywa Varomy i miarka są popękane już od jakiegoś czasu. Mąż swierdził, że tak ugotowałam, ale obochdzę się z akcesoriamia bardzo delikatnie. Bardzo dobrze wiedzieć że to wada produkcyjna. 

Lecę do działu reklamacji...

Pozdrawiam 

Asia


Elu, bardzo Ci dziekuje za informacje. TM kupilam w tym roku - wiec napewno ma gwarancje/ Dziekuje za podeslanie formularza.

 

Pozdrawiam\Agnieszka


Lwica, jeżeli Twoje urządzenie jest na gwarancji (najlepiej sprawdź dobrze Smile ) to podaję Ci stronę formularza zgłoszeniowego, po wypełnieniu którego serwis zadzwoni do Ciebie i umówi dzień i godzinę wizyty. Jeszcze się nie spotkałam z tym, żeby osobie która ma TM na gwarancji proponowali przyjazd do punktu serwisowego?

https://thermomix.vorwerk.pl/uslugi/formularz-zgloszenia-serwisowego/

Niestety te linki najczęściej są nieaktywne, więc musisz go skopiować i wkleić do paska przeglądarki

Pozdrawiam, Ela

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Z przedstawicielem nie mam kontaktu - nie wiem czy nie zrezygnowal z pracy?

Dzwonilam na infolinie, powiedziano mi, ze mam przyjechac do serwisu z TM. Bo oprocz zafarbowanej pokrywy, peknietej miarki okazalo sie, ze mam popekane gunki laczace kielich z urzadzeniem. 

Zastanawiam sie czy jak mam urzadzenie na gwarancji to oni nie powinni do mnie przyjechac do domu?

 


AnnMarie7 skontaktuj się w tej sprawie z firmą: kontakt@vorwerk.pl

Martka


Też po pół roku od kupna miałam ten sam problem z miarką i pokrywką od Varomy - zadzwoniłam i gdy przysłali mi nową dopiero odesłałam tamte. Z tym że Varomę przysłali mi już z pęknięciami lekkimi więc zgłosiłam to od razu drugi raz i drugi raz przysłali mi nowe. od tamtej pory wszystko jest już ok.

 


Teraz i ja obejrzalam swoja miarke i tez mam pekniecia. Gdzie to mozna zareklamowac?

 

Pozdrawiam

Agnieszla


AnnMarie7, zgłoś albo na infolinię albo przedstawicielowi. Bez problemu zostanie to wymienione Smile

Mańka - najpiękniejsza z całej wsi Smile


Zgłosić do serwisu przez stronę Vorwerk.  Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Mam takie pytanie...które nasunęło mi się pod wpływem dyskusji jaka rozwinęła sie na facebooku w związku z zapobiegawczą wymianą uszczelek w Thermomixach. Ponadto nie znalazłam tego wątku na forum..

Otóż przynajmniej 2 użytkowniczki narzekały na ciagle pękające miarki MT i pokrywkę od waromy!

Ja mam ten sam problem! A mysłałam że to moja wina...

Po tygodniu użytkowania moje MT zaczeło pękać od środka ( takie wewnętrzne rysy pogłębiające się od tego kółeczka ). Pani Przedstawiciel wymieniła go na nowy, ale sytuacja się powtórzyła i teraz po roku moje MT wygląda nie dość że mało estetycznie to lada moment straci ciągłość, bo rysy są już bardzo głebokie. Nie jest myte w zmywarce i nie spadło na ziemię.

Ponadto na waromie ( górna częsć) również takie pękniecia się pojawiły ( od otworków do  krawędzi). Z tym że ja dość rzadko jej używam w porównaniu do MT. Al epękniecia powstały po około 3 użyciach. A przynsjmiej wtedy je zauważyłam!

Stąd moje pytanie brzmi - czy Państwo nie wiedzą z czego to wynika? Czy to była jakaś wadliwa partia podobnie jak uszczelek? Czy można to reklamować? Urządzenie mam jeszcze nadal 2 lata na gwarancji ( o rok dłuzej jak dowiedziałam sie wczoraj). ALe nie wiem czy obejmuje ona akcesoria. Z drugiej strony wydam 30 zł za miarkę która za chwilemi znów popęka...

Moja koleżanka która kupiła TM31 pół roku wczesniej niż ja ( rok 2012) ma do tej pory ładne nieuszkodzone MT. Nikt  ze starszych użytkowników o tym nie wspominał, wiec chyba moje podejrzenia co do mało udanej parti "wysokiej jakości palstku" są zasadne...

 

Co z tym fantem zrobić?? Smile