Forum Jaka Ksiązka w prezencie?



8 odpowiedzi | Ostatni wpis

Wiele osób poleca: Najlepsze przepisy użytkowników Przepisowni z wiadomych powodów Smile

Myślę, że Tak lubię gotować jest na tyle różnorodna, że każdy znajdzie coś dla siebie Smile

Pozdrawiam Mixi


Dzięki gabi za odpowiedz. Co do twojego pytania to powiem ci że nie jesteśmy ukierunkowani na jeden typ kuchni.Ale jeśli chodzi o słodkosći to  mało podtym względem wykozystujemy Tm31 bo nie przepadamy, a kuchnia śrudziemnomorska nam nie pasuje. Waż aby było smaczne nie koniecznie dietetycze Smile


Machu, zastanów się jakiego rodzaju dania najczęściej jadacie, przygotowujecie. Czy są to wypieki, czy dania na parze, dietetyczne,  czy lubicie kuchnie śródziemnomorską? W zalezności od upodobań, można dostosowac rodzaj przepisów (książki). Sprecyzuj bliżej. Ja np. mojej znajomej , która uwielbia słodkie wypieki i desery zaproponowałam "Słodkie inspiracje", innej, która musi stosować lekką dietę- "Pełną parą".  Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Smile czyli wszystkie ksiązki sa ok. Pytanie czy przepsiy się powtarzają?


Love Witaj Machu Love Polecam książkę "Pełną Parą" lub "Lekka kuchnia". Pozdrawiam serdecznie Cooking  1


Machu dużo osób chwali sobie Tak lubię gotować. Fajny pomysł na prezent Smile

Martka


Witam, chciałbym kuić w prezencie ksiązkę żonie, posiadamy "radośc gotowania " zastanawiałem sie nad  ksiązkami "Lubie gotować" , Lekka Kuchnia,Najlepsze przepisy uzytkowników bądź podróże z termomixem jest tego sporo  więc cięzko się zdecydować. jaka polecacie

 dziekuje za pomoc