Forum Imieninowe dania :-)


126 odpowiedzi | Ostatni wpis

Cieszę się, że wątek kwitnie i dużo dużo tu fajnych porad dotyczących imprezek :D :D :D ja teraz w pracy zostałam odcięta od neta i będę miała dostep tylko w domku Puzzled szkoda ale zmieniliśmy budynek i tam nie ma sieci Aw nic to będę nadrabiała zaległości wieczorami :D :D :D buziaczki kochane :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Dzięki dziewczyny za podpowiedzi. Pomysłów mi na ogół nie brakuje ale spanikowałam i miałam pustkę w głowie. Wstyd mi, że o własnym mężu tak zapomniałam...  Aw  

Gabrysiu dzięki za link do pasztecików -wyglądają super i są szybkie

Veronika, pomysł z melonem BARDZO mi się podoba, a o tych nadziewanych pomidorach też pomyślałam, ze względu na szybkość wykonania...

Tort z arbuza jest super ale mój Grzesiu lubi takie tradycyjne i słodkie  Love Biszkopt już upiekłam a krem zrobię kawowy... Ugotowałam też ulubione lody Grzesia z TLK -czekoladowe, już się mrożą w zamrażarce, zamroziłam też brzoskwinie, ananasa i borówkę amerykańską - na owocowe lody dla reszty rodziny  :D  

A co do reszty to się jeszcze zastanowię. Impreza będzie dwa dni więc będę miała co robić... Jutro to tu raczej nie zajrzę, chyba że z doskoku i tylko na chwilkę, ale w nd jak już wszystko ucichnie napiszę Wam jak było i co zrobiłam  Love   Smile  

Dobrze, że jesteście  Smile czuję wsparcie. Dzięki za wszystkie rady i propozycje

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Elu, zrób ten tort z arbuza, co jest na pierwszej stronie. Wygląda cudnie i pewnie też smakuje rewelacyjnie. Party

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Brava, brava:O Shock ... Niedobrze... Tak sie nie robi... Bigsmile Bigsmile Wink Wink . Proponuje, jako przystawke, na poczatek, ( tak troche po wlosku, no i jest goraco),aperytyw owocowy i  melona. ladnego, dojrzalego. Obierz calego ze skòry, ponacinaj, ale nie do konca na srednie kawalki ( dòl ma byc caly), otwòrz go jak kwiatka, kazdy kawalek okrec 2 cienkimi plastrami szynki wedzonej. Swiezo, letnio, szybko. Troche koreczkòw z dobrego zòltego sera i oliwek nadziewanych- na wykalaczkach. Potem albo pizza, albo tarta, jak doradzaja dziewczyny, albo salatka z makaronu na zimno ( chyba wiesz, o jaka mi chodzi?  Taka letnia salatka. U nas bardzo popularne latem. Tez szybkie i swieze.) Albo zròb moje pomidory nadziewane, a na drugiej blaszce ziemniaki, by bylo wiecej. Torcik wymyslisz sama, sprytna z Ciebie kobietka. Potem Salatka owocowa w miseczce z arbuza, sangria, szybkie lody owocowe. To tyle. Lekko, szybko, zdrowo, tanio. Zobacz czy Ci cos podpasi;) Wink ;)  I pòzniej daj znac, co w koncu wymyslilas Bigsmile Bigsmile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Party Elu możesz zrobić pizze i upiec ciasto drożdżowe i pyszne dżemiki do ciasta już zrobiłaś Bigsmile Love Party a tak naprawdę Ty sama masz tyle pomysłów że sobie poradzisz Love


Ojej, Elu. Tak na szybko to trudno strzelić w Twój gust. Zresztą jesteś wyśmienitą Gosposią i sama wiesz najlepiej co jest tanie i szybkie. Ja zrobiłabym barszczyk czerwony z książki "Radość gotowania" , bez zabielania. Tutaj na przepisowni ktoś publikował szybkie paszteciki. Ja Ci je podeślę, bo mam w ulubionych. Na drugie zrobiłabym jakąś tartę. Jeżeli szybko, to można wykorzystać gotowe ciasto francuskie jako spód, a na wierzch różności, np przesmażony boczek pokrojony w kosteczkę i wszystko zalane masą śmietanową ( 100g śmietany, 3 jajka, 1/4 łyżeczki soli, 2 szczypty pieprzu, szczypta gałki muszkatołowej - 10sek/ obr.3-4) Taka tarta jest bardzo syta, sprawdziłam. na deser  soczek z TM. Nie może zabraknąć szampana! Ja proponuję zrobić z dodatkiem zamrożonych brzoskwiń (z puszki) - Rewelacja! Party

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Dziewczyny ale ze mnie gapa!!! Dzieci przypomniały mi o urodzinach mojego męża / ich ojca  Smile   Smile  

Na jutro i niedzielę zapowiedzieli się wszyscy i to z sympatiami (kto ma  Wink  ) razem będzie nas 11 osób. Mąż ma urodziny we wtorek ale wtedy nie mają czasu przyjechać i zmówili się na ten weekend...

Co mi radzicie zrobić? Szybkiego i niezbyt drogiego, najlepiej...

Z góry dziękuję  Smile  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Veroniko podziwiam twój zapał i energię Love oraz to że twój mąż podziela twoje zainteresowania Love Party Ja nie narzekam Wink , ale mój mąż jest domatorem gra na skrzypcach ale tylko tak dla siebie.Mamy działkę i pieska Smile .mieszkamy w bloku ale czesto jesteśmy na działce bo nas ciągnie do przyrody Bigsmile Mój mąż jest strasznym łasuchem na słodycze Bigsmile więc wykorzystuję Wasze przepisy Bigsmile Love Party


Smile   Smile   Love  

Podziwiam i pozdrawiam  Smile  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Bigsmile Bigsmile Bigsmile Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Przypominasz mi moją młodszą wnuczkę Kasię, która gada bez przerwy, a jak nie gada to śpiewa. Wszędzie jej pełno, a jak jej nie ma , to głucha cisza i pustka! Love

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Ahahahaha:D :D :D . Dobre;) ;)  Oto przepis:

- 500g mojego charakteru

- 500g slonca

-  2 filizanki kawy

- szczypta ostrej papryczki

- 1 op. usmiechu

- szczypta checi do zycia

Wlozyc do Mixingbowl closed wszystkie skladniki, 10sek / Turbo !!!

Pic po 1 szklaneczce dziennie Bigsmile Bigsmile

Porada: korzystac z zycia , ile sie da i brac garsciami wszystko , co przyniesie dobrego;) Wink

Gabrysiu, taki mòj charakter... od malego wszedzie mnie pelno i gadam na okraglo.... Rodzinka bylaby bardzo zaskoczona, gdybym siedziala cicho i nie namieszala i tutaj, na Przepisowni;) Wink Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Tak, tak, oby takich ludzi było więcej! Życie byłoby weselsze. Ktoś jednak musi rozruszać towarzystwo, a Ty Veroniko czynisz to na przepisowni. Bez ciebie chyba byłoby smętnie. Prawda Mixi? Bigsmile Ojej, siedzę tu już ponad godzinę, a mój dżemik z ananasów leży i czeka. Na razie.... Love

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


A teraz prosimy przepis na eliksir dostarczający tak dużej ilości energii Smile

Pozdrawiam Mixi


Veronico! podziwiamy Twój zapłał i radość życia:)

Pozdrawiam Mixi


Znowu napisalam caly poemat, ale ja jestem nieslychanie gadatliwy czlowiek, odkad nauczylam sie mòwic, tak mòwi mama, mòwila wychowawczyni w przedszkolu, pani w szkole stwierdzila, ze na matematyce, liczylam i spiewalam, mòj maz slucha, czasem sie odezwie, ale nic nie mòwi ( pewnie sie po prostu przyzwyczail, albo zrezygnowal juz z powstrzymania mnie od gadania;) Wink . Starczy... dobranoc Bigsmile Bigsmile Bigsmile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Fajnie macie:) Smile :)  My, co prawda, tez mieszkamy w ladnym miejscu, ale chcialoby sie zmiany,od czasu do czasu Bigsmile Bigsmile Bigsmile . Tez mam papuge gadajaca, jak wlocze TM, od razu dzrze sie, ze "pappa", chce jesc :D :D  Uwielbia purea ziemniaczane, makaron, ale w zasadzie, to je prawie wszystko, nie marudzi, kocha uczestniczyc w gotowaniu;) ;)  Mamy tez psa ( mielismy 3, ale w zeszlym roku jeden zachorowal i nie bylo ratunku, a drugi przezyl swoje latka, no i zostal sie jeden:(  ), mamy wrone, papuzki nierozlaczki ( 15 par), mamy 10 zòlwi, tych 100- letnich, 4 kanarki, w zeszlym roku mielismy 2 bazanty nawet, mamy rybki na dworzu, w " baseniku- fontannie", mamy tez zeberki ( tzw. amadyna zebrowata)... istne zoo. Fakt, ze miejsca jest, ale sporo jest tego;) Wink ;)  Gotowanie, tak jak mòwicie, jest dla wszystkich, smakuje.... taniec jest dla mnie i dla meza ( zaszantazowalam go kiedys, zapisalismy sie wiec do szkoly i mu sie spodobalo;) Wink ;)  ), moja còrka tanczy Hip- Hop, czytamy sporo ( ja i còrka, mego meza zabij, a nie bedzie czytal), mysliwstwo i wedkarstwo- mego meza ( my z còrka kibicujemy, by nic nie zastrzelil;)  ), od czasu do czasu jezdzimy na rajdy motocyklowe ( starodawnych motoròw), mamy kilka pucharòw. czasem bierzemy udzial w konkursach tanca, lubimy wyskoczyc w gòry, poszwedac sie troche, nazbierac jezyn ..... zajecia jest...., no i sie pracuje, oczywiscie;) Wink Wink . Teraz, latem, jak szkola jest zamknieta, jest duzo rozrywek na molo (mieszkamy nad morzem), przedstawienia, tance, piosenki, poezja, kramy z ksiazkami, ròznosci.... Wiadomo, nie robimy wszystkiego naraz, raz to, raz tamto.... Zawsze cos wymyslimy... Wczoraj wieczorem, np. na molo byly piosenki, skecze, wiersze w dialekcie rzymskim, bylismy ze znajomymi , smiechu bylo, co niemiara.... Nie nudzimy sie nigdy.... Od czasu do czasu odpoczywamy, oczywiscie;) Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Fajnie mieć w zyciu swoje pasje i realizowac je mimo wszytsko. Ja też uwielbiam taniec, mój małżonek niestety nie, ale to mi nie przeszkadza i często spędzam czas tańcząc. Oczywiście uwielbiam też gotowanie i tu mój luby mnie popiera, bo bardzo mu wszystko smakuję - spróbował by powiedzieć, ze mu nie smakuję co nie dziewczyny Wink Wink Wink :D moją pasją są też zwierzaczki, mam psiaka i przyroda :D pozdrawiam Love

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Veroniko, gorąco zapraszam, myslę , że z moją córką (chyba wiekiem Tobie bliską) Cool też miałybyście wspólne tematy. Ona uwielbia taniec, ale niestety jej ukochany małżonek nie jest tancerzem. Tańczy więc sama,  amatorsko, dla przyjemności i wciąga w ten taniec swoje córki. Teraz w wakacje tańców nie ma. Są za to inne rozrywki: jazda konna, oczywiście moich wnuczek. Konie ich oczarowały!  Cool

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Elu ja właśnie przeżyłam duży remont w domku :D istna rewolucja ale warto było :D ja mam rodzinkę za granicą - Francja, Norwegia, Holandia mam gdzie jeździć :D ale lubię swoje mieszkanko niestety w bloku :D rodzice mają domek w lesie i tam odpoczywam w ciszy i spokoju :D

Vercia przekaże Mamci życzenia, dziękuję :D :D :D

Grażynko witamy w gronie i zachęcamy do rozmów :D :D :D

Pozdrowionka dziewczyny, uff jak mam gorąco w pracy - 34 stopnie, normalnie się rozpływam Puzzled

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Ja też mam las blisko i własne podwórko, i ciszę, śpiew ptaków, cykanie świerszczy, kumkanie żab wieczorami.... Wsłuchuję się przez cały rok, podziwiam cudowne zachody słońca, robię dużo zdjęć ( nawet kroplom rosy na trawie Smile  

Ale od czasu do czasu ciągnie mnie gdzieś dalej  :) 

Kilka razy byłam za granicą: Włochy, Francja, Niemcy, Słowenia i Egipt. Najcieplej było w Egipcie +56*C !!!  Smile  Ale najlepiej wspominam wakacje we Włoszech: proste, ale pyszne jedzenie ze świeżymi ziołami ( wtedy zapragnęłam mieć ogródek ziołowy; załozyłam go po kilku latach, gdy pobudowaliśmy dom); Ciepłe noce na tarasie z lampką wina... Wtedy po raz pierwszy w życiu widziałam świetliki  Love  I mam nadzieję, że kiedyś tam jeszcze pojadę...

Ale się rozmarzyłam   Smile  i to w poniedziałek rano  Smile  a za chwilę czeka mnie prawdziwa rewolucja w domu. Po wyprowadzce syna dwie najmłodsze córki przeprowadzają się do innych pokojów, już nie będą mieszkać razem w jednym... Ciekawy tydzień mi się zapowiada  Wink  Mam nadzieję, że przetrwam  Smile   Smile  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


:)Witam  Love   Party Imieninowy Klub Party Love przez przypadek trafiłam na tę stronę wszystko przeczytałam i jestem wzruszona :(( Love Bigsmile a życzenia Eli wpisałam jako złote myśli. Love Drogie Panie jesteście WSPANIAŁE Bigsmile Gabrysia ma racje każdy wiek jest piękny. Bigsmile


Masz blisko las, Gabrysiu Love Love Love   Chyba sie do Ciebie wybiore kiedys;) Wink ;)  Po tylu latach tutaj, to juz nie urlop. Chcialoby sie do Polski... Wink Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Verciu, przecież Ty jesteś cały czas jak na urlopie: to nasi z Polski jeżdżą na urlopy do ciepłych krajów, do Italii też. Moja córka z mężem i dziećmi byli  kilka lat temu na Gargano i do tej pory wzdychają na wspomnienie o tym urlopie. Koniecznie chcą tam jeszcze pojechać i myślę, że tak będzie.  Ja natomiast z mężem kochamy nasz dom, w nim czujemy się najlepiej, od rana do wieczora na dworze, kawka poranna na tarasie, wieczorem grill, po drugiej stronie drogi las i cudowny zapach wieczorem i rano. To nam wystarcza po trudach całego tygodnia. Zresztą  wtym roku u nas cudownie ciepło, jak od wielu lat tak nie było. Po co więc szukać innych miejsc? To dla młodych i silnych. Dla nas spokój i cisza. Love

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Zlòz zyczenia Mamie i ode mnie Bigsmile Bigsmile . U nas cisza, nikt nic nie obchodzi, dopiero w grudniu, wszystko razem;) Wink . Masz racje, wszyscy racza sie latem:)  Jak spedzacie ( spedziliscie) urlop? My, troche tu, troche tam, ale wyjazdu do Polski w tym roku, niestety, nie bedzie:( :(  Szkoda, zobaczymy na przyszly rok:)

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Halo halo dziewczyny kto ma teraz imieniny, wątek śpi - chociaż się nie dziwię bo wakacje i więcej czasu spędzmy na świeżym powietrzu a nie przed kompem. Moja mama miała ostatnio imieninki - Anna i zrobiła pyszne pieczarki nadziewane mięsem mielonym , muszę wziąść od niej przepisik i zrobić w TM :D :D :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Vercia no to trzymam kciuki, żebyście super wypadli i super się bawili bo to jest najważniejsze, mój synek ma 11 lat :D trzeba korzystać z życia póki można :D :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Dziekuje Gabrysiu za zyczenia Love Love Love   Ale te lata leca... Moja còrka "zakuwa " wlasnie do matury... juz za kilka dni ma egzaminy pisemne... , ja zas sie szykuje do wystepu , razem z mezem, ze szkoly tanca Bigsmile Bigsmile Bigsmile . Trzeba pocwiczyc, doprowadzic do perfekcji, zeby ladnie wypasc w sobote;) Wink ;)  I po wystepie, znowu balety do 1-wszej - 2-giej w nocy Party Party Party   Bedzie bal, bedzie bal Party Party Party Bigsmile Bigsmile Bigsmile . Trzeba korzystac pòki mozna, bo pewnie, tak jak mòwi Gabi, te czasy juz nie wròca... Tanczyc bede, ale pewnie juz nie z taka energia:) Smile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Vercia ja też myślę, że byśmy były pokrewnymi duszami:D może kiedyś się uda nam poznać kto to wie:D niezbadane są koleje losu:D :D :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


.Veronko, sto lat!  Ale miałaś fajne urodzinki, no ale to tak jest kiedy się ma dzieści lat!  Kiedys też tak szalałam, do rana, a potem nie czułam nóg! Niestety, to się nie wróci, szkoda.....Jednak nie myśl, że ubolewam nad tym, każdy wiek jest piękny i ma swoje prawa. Przekonasz się kiedyś. Jeszcze raz mnóstwo całusków.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Dziekuje slicznie pani, pani moja kochana Love Love Love . Chcialabym cie poznac osobiscie kiedys... Wg mnie, bylyby z nas niezle kumpelki8) Cool Wink Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Vercia kochana sto lat sto lat sto lat sto lat Party Party Party Party ale miałaś fajne urodzinki, super, bardzo lubię tańczyć Party Party Party spełnienia marzeń, samych pogodnych i uśmięchniętych dni i dużo dużo fajnych przepisów Wink

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


No i juz po wszystkim... uff... o rok starsza:( Aw ...  Nic nie gotowalam, bo rodzinka zorganizowala wyjscie do restauracji. Zrobilam tylko dwa ciasta, owocowe, swieze i totr pietrowy czekoladowy z kremem rumowym. Zebralo nas sie sporo...ponad 40 osòb Party Party Party  Potem skonczylismy wieczòr tancami, oczywiscie... nie mogloby byc inaczej Bigsmile Bigsmile Bigsmile   W lòzku znalazlam sie okolo 3-ciej nad ranem, a dzisiaj chodze nieprzytomna;) Wink Wink Ale bylo fajnie:D :D  Zabawa byla super8) Cool Cool Party Party Party

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Hihihi :D :D :D no może ktoś się zgłosi przed Tobą. A jak nie to poczekamy Party na imprezkę Party

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Dopiero za 11 dni bede stara !!! Wink ;)  Jeszcze troche... Bigsmile Bigsmile Bigsmile   Moze ktos przede mna swietuje??? 

Gabrysia super Bigsmile Bigsmile . Imprezka udana Party Party Party Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


No to pięknie, kolejna impezkowa biesiada zaliczona. Same pyszności przygotowałaś Gabrysiu. Super. No to teraz czekamy na kolejną osóbkę - coś mi się wydaje, że Vercia ma urodzinki Smile Smile Smile Vercia dobrze pamiętam ?????

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Dopoero dziś mam chwilę wolną i śpieszę Was poinformować jak to było u mnie na urodzinach w niedzielę. To było już po niedzielnym obiedzie. Tak jak planowałam:na "wejście" była panna cotta - niebo w gębie, wszyscy się zachwycali . Potem lemoniada i szarlotka  (crostata mi nie wyszła), a szarlotkę wszyscy uwielbiają, lody sorbetowe- super!  Na kolacyjkę kurczak z grilla i kiełbaski z grillla z sosm tzatziki. To tak, jak mówiam, na swojsko, bez szpanu,ale bardzo miło. Pogoda nam dopisała Party

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


No to faktycznie problem jak każdy lubi coś innego. Ja mam na szczęście z tym spokój lubimy w większości te same produkty Smile

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Kochane, dziękuję za podpowiedzi i życzenia. Wczoraj to była tylko kolacja we dwoje , z moim mężem i upieczoną pizzą. Przyjęcie dla rodzinki to będzie w niedzielę.To taka rodzinna , swojska, bez szpanu biesiada Bardzo chcą kurczaka z grilla. Więc jak będzie ładna pogoda, to zrobimy tego grila, a do niego jakieś dipy i sosy. Na deser zrobię lody  sorbetowe owocowe- żółte i z truskawek. Poleję musem z awocado. Potem podwieczorek  z crostatą z kremem Chantilly w/g przepisu Veroniki i mrożona kawa. Party Tak planuję. Magi , u mnie nie lubią kaszy i niczego z kaszy. Wogóle są strasznie wybredni , szczególnie moje wnuczki. U mnie na codzień jest jak w restauracji, każdy prawie je coś innego. Można oszaleć, ale z TM daję radę! Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Gabi miałaś wczoraj urodzinki - ubzdurałam sobie, że dzisiaj. Spóźnione ale bardzo serdeczne życzenia. Czekamy na relację, co dobrego przygotowałaś - czytałam , że pizzę - super, czy coś jeszcze ????

 

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Proponuję potrawy podzielone tematycznie, np. wg kuchni: francuska, hiszpańska - od przystawki do deseru, tak ułożone można znaleźć w TLG czy Podróżach z Thermomixem Smile

 

 

Pozdrawiam Mixi


Fakt, wybòr jest Bigsmile Bigsmile Bigsmile .Jest tu mnòstwo ciekawych przepisòw, tylko szykowac i jesc Cooking  6 Cooking  9 Cooking  7 Tongue Tongue Tongue :p  i swietowac Party Party Mozesz tez zrobic lasagne ze szpinakiem, lody truskawkowe, te szybkie, w 5min... Jeszcze pomysle... Wspòlnie "cala nasza gromadka" ci pomoze, bedzie dobrze, bedzie co jesc... nie martw sie Gabi Bigsmile Bigsmile Wink Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


A z przepisów, które wypróbowałam polecam jeszcze paszteciki wegetariańskie lub calzone. Można jeszcze zrobić kotlety mielone z wkładką np. serem wędzonym, fetą czy warzywami np. papryką i pieczarkami.

 

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Polecam mój torcik, teraz są już truskawki więc można go zrobić właśnie z truskawkami lub z ananasem Smile pyszne są również bułeczki różyczki Verci i szybko się je robi. Fajnym pomysłem są też lody.

Co do obiadku to może jakieś pieczone mięsko, możesz spróbować kotlety z kaszy gryczanej i do tego zrobić sosik z mięsem i pieczarkami i surówkę np z kapusty - a widziałam już w sklepach młodą. A może niezawodną pizzę ??!! Vercia podała ostatnio taką zdrową Smile

Propozycji jest dużo ale to zależy co lubią Twoi goście no i Twoja rodzinka.

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


A ja za pięć dni mam urodziny, a moja córka za 6 dni. Obie jesteśmy zodiakalne byki!  Podpowiedzcie coś łatwego i szybkiego do zrobienia, począwszy od obiadu.  Mam wszystkie książki i już gubię się co w której jest, choć poznaczyłam papierkami.Uff!  Świętować to chyba będziemy 19 maja, bo mój zięć wyjeżdża służbowo i wróci już po dniach faktycznych urodzin. Party

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


No to super. Będzie wesoło i smacznie Smile

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


A ja za 3 tygodnie:( Aw Aw :((

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Mogą być imieninki i urodzinki i inne ważne dla nas wydarzenia. Ja urodzinki mam dopiero we wrześniu więc jeszcze troszku czasu  Smile Smile Smile

 

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Jak nie ma imieninek, moga byc i urodzinki... Tez bedziemy skladac zyczenia i swietowac Party Party Party Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Dobrze wybaczamy i szykujemy się na imprezkę  Wink Party  

Remont brrrr mnie to też czeka i to już w lipcu, więc i tak dobrze, że masz chwilke żeby tu zajrzeć  Smile

A widzisz Mixi, nikt tu nie ma więcej imieninek Smile :((   może w późniejszym terminie ????

Smile Party Smile

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile