Forum DZIEŃ OTWARTY W KRAKOWIE



14 odpowiedzi | Ostatni wpis

Hej .... coś tu się jeszcze w KRakowie dzieje? Bo coś mi się wydaje że Krakowska społeczność Thermomixa licho się ma Aw


Dzień Otwarty w listopadzie w Okręgu Królewskim jest już tradycją Smile

Serdecznie zapraszamy użytkowników Thermomixa (i nie tyko) do naszego Biura Regionalnego w Krakowie.

Spotkanie odbędzie się 10.11.2013 (niedziela)

Szczegóły u Waszych przedstawicieli Smile

Do zobaczenia!!! Wink


Gratulacje! Smile

Martka


Pokaz był doskonały.Potrawy wyśmienite.Pokazano mi więcej mozliwości korzystania z thermomixu.


Moi drodzy Smile Losowanie już za nami. Nasi przedstawiciele skontaktują się z Wami, by przekazać kalendarze. Bardzo prosimy o umówienie spotkań z Thermomixem jeszcze w listopadzie, by Wasi znajomi mogli skorzystać z promocyjnego kredytu Smile

 Proszę o  kontakt p.Annę Kubicz. Mamy dla Pani kalendarz, ale niestety nie zostawiła Pani telefonu:)  Być może dzięki przepisowni nagroda zostanie odebrana:)

Jestem ciekawa Państawa opini na temat naszego Dnia Otwartego. Proszę o komentarze i wskazówki na przyszłość.

 


Party Party Witaj EP ale super impreza i fantastyczne zdięcia  Party Love Szkoda że Szcecin jest tak daleko od Krakowa  J)Pozdrawiam serdecznie  Party Smile

 


Fantastycznie! Kraków rządzi Smile

 

 


Jutro, 13.11.2012, o godz.18.00 w naszym biurze Regionalnym, wśród osób, które wypełniły ankietę, rozlosujemy kalendarze z 12 przepsami kulinarnymi na 2013 rok.

Mam nadzieję, że trzynasty będzie dla Was szczęśliwy Smile


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Dzień Otwarty już za nami. Odwiedziło nas w sobotę ponad 200 klienów. Bardzo dziękujemy, że tak licznie przyjeliście  Państwo zaproszenie na to spotkanie.

Powyżej kilka zdjęć z  Dnia Otwartego.

 


Witam,

W sobotę wspólnie przygotujemy między innymi

http://www.przepisownia.pl/przepisy/schab-ze-szpinakiem-i-suszonymi-pomidorami/446928

TO TRZEBA ZOBACZYĆ:) 


Witam,

10.11.2012 w Biurze Regionalnym w Krakowie odbędzie się DZiEŃ OTWARTY dla Naszych klientów. Organizatorami spotkania są kierownicy i prezenterzy okręgu "KRÓLEWSKIEGO"

Zapraszamy  bardzo serdecznie na to wyjątkowe wydarzenie. 

PROSIMY O SKONTAKTOWANIE SIĘ Z PRZEDSTAWICIELEM, KTÓRY PRZEDSTAWI SZCZEGÓŁY SPOTKANIA!