Forum Cyfrowy świat urządzenia Thermomix ®



11 odpowiedzi | Ostatni wpis

Przyłączam się do pomysłu Lamki.  

Prosimy o PUSTY nośnik !!!

Thermomix jest tego wart.


Lamka, miałem to samo napisć, ale widzę, że zrobiłaś to wcześniej.


Lamka, fajny pomysł, może go zrealizują?  Wink

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


JA MAM POMYSŁ  tak na przyszłość 

aby stworzyć nośnik  - PUSTY -  z adapterem do podłączenia do swojego komputera (np.poprzez wejście USB) w ktorym wcześniej  zapisaliśmy przepisy, które sami wymyśliliśmy 

O!!!! to byłby już XXI wiek Smile

Lamka


Platforma z przepisami na Thermomix to miejsce gdzie:

- można posiadać osobiste konto z przepisami

- można na nim aktywować nośnik przepisów i zarządzać przepisami (planować menu tygodniowe, tworzyć listę zakupów)

- można dodatkowo zakupić kolekcje z przepisami na Thermomix TM5 (są one dostępne tylko na platformie nie na nośniku)

Proszę wejść na: www.mojthermomix.pl

 

Pozdrawiam Mixi


Do tego co to są nośniki przepisów, doszłam dość szybko, choć 5tego wieczorem strona Vorwerka chodziła baaardzooo ciężko Wink

ale dalej nie do końca wiem o co cho z tą platformą?

mógłby mi ktoś wyjaśnić? może to banalne i doznam ośnienia, ale... Wink

M.


Platforma jest rewelacyjna, ułożyłęm menu na cały tydzień, potem wydrukowałęm liste skąłdników. W końcu przestaniemy marnować produkty!!! Dla mnie BOMBA!!!

 


Piękny jest Smile Cudeńko. Dzisiaj odpaliłam, na śniadanko była owsianka.....Cichutki, delikatny .... poezja Smile

Fanka TM 31 i TM5


Na razie nic z tego nie rozumiem. Aw

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Nośniki przepisów, platforma z przepisami, aplikacja mobilna  - to najważniejsza część cyfrowego świata urządzenia Thermomix ®.

Pozdrawiam Mixi